205 Brutto/h NOK

Dam pracę w Norwegii od zaraz na budowie dla glazurników Kristiansand 2019

  • Miasto: Kristiansand
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 marca 2019 03:33

W rejonie Kristiansand od zaraz do podjecia ciekawa praca w Norwegii na budowie przy wykończeniach na stanowisku glazurnika – płytkarza. Oferta z językiem angielskim dla budowlańców z doświadczeniem.

„Glazurnik/Płytkarz/Kafelkarz-Norwegia”

Ilość wakatów: 12

Nr ref.: Glazurnik

Obowiązki:

Kładzenie płytek, glazury i terakoty

Wymagania

• doświadczenie w montażu płytek/glazury/terakoty min. 3 lata

• umiejętność pracy samodzielnej

• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego (warunek konieczny!)

• mile widziany własny samochód – dodatkowy atut

• mile widziane doświadczeniem w krajach skandynawskich

Pracodawca norweski oferuje:

– umowę na warunkach NORWESKICH

– atrakcyjne wynagrodzenie: od 205 Nok/h zależne od doświadczenia

– możliwe długoterminowe kontrakty

– możliwe długie dni pracy

– pracę w stabilnej dużej firmie

– pomoc urzędowo-administracyjną

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim o załączanie do dokumentów referencji pisemnych lub telefonicznych.

rekrutacja@es-perfekt.pl

W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez ES-Perfekt w celach przyszłych rekrutacji”.*

Umieszczenie w CV klauzuli jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ES – Perfekt

Pabianice, ul. Partyzancka 106

+48 793270051

www.es-perfekt.pl

Nr KRAZ: 5667

źródło: www.es-perfekt.pl/ogloszenie.php?id=192

ID ogłoszenia: 3675c843f0e4c186