do uzgodnienia NOK

Dam pracę w Norwegii Oslo dla kobiet przy opiece nad dzieckiem bez języka

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 lutego 2016 21:20

Poszukujemy kobiety do pracy w Norwegii w charakterze niani – gospodyni domowej. Zatrudnienie w Oslo dla osób bez znajomości języka przy opiece nad 7 miesięcznym dzieckiem.

Stanowisko: pomoc domowa – niania

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: do ustalenia bezpośrednio z przełożonym

Charakterystyka pracy i zadania:

  • Osoba, którą zatrudnimy odpowiedzialna będzie za opiekę nad 7 miesięcznym dzieckiem. Prace polegać będą również na wykonywaniu obowiązków domowych, takich jak gotowanie oraz porządkowanie mieszkania. Inne prace zlecone przez panią domu – np. zrobienie drobnych zakupów.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy opiekunki
  • czynne prawo jazdy kat.B i umiejętność prowadzenia pojazdów
  • odpowiednie podejście do dzieci
  • wysoka odpowiedzialność
  • pracowitość
  • wiek od 25 do 50 roku życia

Zapewniamy:

  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • rodzinną atmosferę

Aplikacja:
Panie, które spełniają powyższe kryteria zapraszamy do wysyłania aplikacji na adres: anna.kacprowicz@vp.pl

Prosimy pamiętać o załączeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/niania_oslo__gospodyni,ogloszenie,20160127091651.html

ID ogłoszenia: 91156b53df96368a