do ustalenia NOK

Fizyczna praca w Norwegii dla Polaków od zaraz przy rozbiórce azbestu Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 sierpnia 2015 01:09

Oferujemy fizyczną pracę w Norwegii dla Polaków od zaraz przy rozbiórce azbestu. Zatrudnienie dla 5 osób w Bergen. Zadania wykonywane będą wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Stanowisko: Pracownik fizyczna

Miejsce zatrudnienia: Bergen

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Liczba wakatów: 5

Obowiązki:

  • praca przy rozbiórce azbestu na zewnątrz i wewnątrz budynków

Oczekiwania:

  • posiadanie udokumentowanej praktyki w pracy na zewnątrz i wewnątrz budynków
  • niezbędne jest posiadanie ukończonego kursu w dziedzinie BHP – umiejętność zabezpieczania wyrobów z azbestem, zdolność użytkowania, postępowanie w sytuacjach awaryjnych, itp
  • zaświadczenie lekarskie dopuszczające do podjęcia tego typu pracy
  • posiadanie portfolio – zdjęć z wykonywanych prac
  • referencje od byłych pracodawców
  • przynajmniej 5 letnie doświadczenie

Oferta:

  • zatrudnienie zgodne z norweskim prawem pracy
  • wsparcie w znalezieniu zamieszkania – możliwość skorzystania z mieszkań firmowych
  • zapewnione ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • pracodawca zapewnia wsparcie przy kwestiach urzędowych
  • po uzgodnieniu z pracodawcą możliwe są regularne zjazdy do Polski

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt poprzez stronę:

źródło: http://www.infopraca.pl/praca/pracownik-do-rozbiorki-azbestu/bergen-norwegia/11817652

ID ogłoszenia: 30655bff5b396a05