do ustalenia NOK

Magazynier oferty pracy w Norwegii magazyn produkcyjny Trondheim od zaraz

  • Miasto: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 sierpnia 2014 03:27

Aktualna oferta pracy w Norwegii dla magazyniera w Trondheim. Zatrudnienie od zaraz na magazynie firmy produkującej dania gotowe, sałatki, dodatki spoż. Ogłoszenie aktualne dla osób z doświadczeniem magazynowym.

Stanowisko: pracownik magazynu
Miejsce pracy: Trondheim
Zarobki: do negocjacji

Liczba wakatów: 2

Zadania:
– załadunek oraz rozładunek towarów na magazynie
– zbieranie zamówień, pakowanie produktów
– ogólne prace związane z magazynowaniem artykułów spożywczych
– obsługa wózków ręcznych lub widłowych

Wymagania:
– doświadczenie w pracy na magazynie
– mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
– znajomość języka norweskiego oraz szwedzkiego
– minimum średnie wykształcenie
– gotowość do pracy fizycznej w systemie zmianowym
– umiejętność pracy zespołowej
– pozytywne nastawienie

Oferujemy:
– zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
– praca w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym na terenie Trondheim
– pozytywne środowisko pracy, sympatyczni współpracownicy
– dobre warunki socjalne panujące w zakładzie

Jak aplikować?

Kandydatury można zgłaszać za pomocą formularza na stronie http://goo.gl/YWKn5V

źródło: Finn.no

ID ogłoszenia: 58353eff28581b28

4 komentarze na “Magazynier oferty pracy w Norwegii magazyn produkcyjny Trondheim od zaraz”

  1. Papkin1989 na 24 sierpnia 2014 @ 17:39

    Dzień dobry nazywam się Tomasz. Jestem zainteresowany tą ofertą pracy w Norwegii w miejscowości Trondheim. Posiadam uprawnienia na Wózki Widłowe z Mechanicznym Napędem Podnoszeniem w Kategorii II WJO. Uprawnienia posiadam już od trzech lat, dwa tygodnie temu wróciłem z Norwegi gdzie pracowałem w miejscowości Sande nie daleko Oslo jako elektryk i pracownik Operatora Wózka Widłowego, moja praca polegała na załadunku i rozładunku na samochody ciężarowe różnych elementów cyrkowych oraz masztów związanych z transportem do innych miast na terenie Norwegi. Nadmieniam że posiadam umiejętności w obsłudze Wózków Widłowych gdzie już pracowałem nawet w Szwajcarii w magazynach przy rozładunku i załadunku różnych towarów a także u siebie w miejscowości Włodawa woj. Lublin. Na dzień dzisiejszy jestem gotowy do wyjazdu do Norwegi do pracy, jestem osobą spokojną oraz pracowitą. Nic mnie nie trzyma w Polsce gdyż jestem kawalerem i szukam nowych miejsc pracy na dłuższy okres pobytu, który chcę związać z miejsce zamieszkania w innym kraju. Proszę o kontakt ze mną w sprawie pracy w waszej firmie gdyż jestem zainteresowany podjęciem pracy zarobkowej w Norwegi.

    Podaje swój adres oraz numer kontaktowy do Polski:
    Tomasz Poprawski
    22-200 Włodawa
    ul.Kotlarska 6 / 14
    woj. Lublin

    Numer telefonu:
    +48-692-277-155

  2. dzień dobry,

    Jestem zainteresowany pracą mam 25 lat i doświadczenie w podobnej pracy (anglia udokumentowane) proszę o kontak woja17@wp.pl

    pozdrawiam

  3. Witam.

    Jesteśmy małżeństwem w wieku 27 i 32 lat zainteresowanym powyższą ofertą pracy.
    Bezproblemowo posługujemy się językiem angielskim i jesteśmy w stanie przyjechać do Norwegii własnym samochodem. Prosimy o kontakt placuch@poczta.onet.eu

  4. Witam , nazywam sie Radek lat 23 i jestem bardzo zainteresowany ta oferta pracy , posiadam doswiadczenie poniewaz pracowalem w Niemczech 3 lata jako magazynier , prosze o pilny kontakt , jestem w stanie wyjechac jak najszybciej / radoslaw.brzozowski@onet.pl , pozdrawiam.