b/d NOK

Magazynier – praca w Norwegii na magazynie od zaraz w Stavanger 2014

  • Miasto: Stavanger, Forus
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 czerwca 2014 03:17

Magazyn z Forus (Stavanger) poszukuje magazyniera chętnego od zaraz do podjęcia pracy w Norwegii na magazynie przy komisjonowaniu, pakowaniu towarów. Oferta dla osoby z dobrą znajomością języka angielskiego i norweskiego.

Stanowisko: magazynier
Miejsce pracy: Forus, Stavanger
Zarobki: brak danych
Liczba wolnych miejsc: 2

Zadania:
– przyjmowanie i sprawdzanie towaru na magazynie
– podpisywanie dokumentów, wydawanie potwierdzenia dostaw dla kontrahentów z wykorzystaniem systemu komputerowego
– zbieranie towaru na magazynie, kompletowanie do wysyłki
– pakowanie towaru
– dbanie o prawidłowe stany magazynowe i uzupełnianie niedoborów

Wymagania:
– doświadczenie zawodowe w przemyśle naftowym i gazowym
– uprawnienia na wózek widłowy
– dobra znajomość języka norweskiego i angielskiego
– gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:
– szkolenie z procedur i obsługi systemu komputerowego
– zatrudnienie na okres próbny 3 miesięcy z możliwością stałej posady
– dobre zarobki zgodne z norweskim układem zbiorowym

Jak aplikować?

Zgłoszenia za pośrednictwem strony www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=49197624.

Po prawej stronie proszę kliknąć niebieski przycisk “Sok Her” i postępować zgodnie z podanymi informacjami.

źródło: finn.no

ID ogłoszenia: 7785398fc4776947

4 komentarze na “Magazynier – praca w Norwegii na magazynie od zaraz w Stavanger 2014”

  1. wiktoriakacper na 12 czerwca 2014 @ 16:50

    Dzień Dobry

    Nazywam się Kacper Gryniewicz mam 25 lat , posiadam :
    – uprawnienia na wózki widłowe
    – komunikatywnie porozumiewam się po angielsku
    – pracowałem jako magazynier
    – jestem sumienny i pracowity

    Proszę o kontakt : 609 730 489

  2. marecki2006 na 14 czerwca 2014 @ 17:55

    Witam ! Nazywam się Mariusz Kowalski. Jestem zainteresowany Tą ofertą pracy. Posiadam uprawnienia na wózki widłowe. Pracowałem przez cztery lata na magazynie spożywczym jako operator wózka widłowego oraz byłem pomocnikiem magazyniera. Język angielski znam komunikatywnie oraz uczę się języka norweskiego. Pracowałem w 2006 roku w Norwegii przez ponad pół roku a także w Wielkiej Brytanii przez dwa lata. Jestem sumienny, uczciwy, dyspozycyjny, idealnie odnajduję się w pracy zespołowej. W Norwegii chciałbym zamieszkać na stałe. W przypadku zainteresowania moją kandydaturą proszę o kontakt na mojego maila: marecki2006@interia.pl prześlę wtedy moje szczegółowe CV a także mój numer telefonu: 0048602732124 . Dziękuję i pozdrawiam.

  3. martin.smaga90 na 21 czerwca 2014 @ 15:44

    Witam Serdecznie,

    Wraz z narzeczoną jesteśmy zainteresowani tą ofertą.
    Bardzo proszę o kontakt pod nr 693-865-014 , lub na
    maila : martin.smaga90@gmail.com

    Pozdrawiam,
    Martin Smaga

  4. Lissek_17 na 1 lipca 2014 @ 11:50

    Witam

    Nazywam się Krzysztof Lis, posiadam norweskie uprawnienia na wózki widłowe oraz ładowarki kołowe. Mieszkam od roku w Sandnes, Mój angielski jest na bardzo dobrym poziomie. W tym roku ukończyłem dwa kursy j. Norweskiego na poziomie A1oraz A2 w Stavanger Folkeuniversytete. Jeżeli będą państwo zainteresowani moją osobą czekam na kontakt pod adresem lis.krzysztof@interia.eu

    Pozdrawiam,
    Krzysztof