171.00 NOK

Mechanik samochodowy Norwegia praca od zaraz w Haugesund

  • Miasto: Haugesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 października 2014 02:56

Poszukiwany od zaraz mechanik samochodowy w Haugesund chętny do podjęcia pracy  Norwegii przy naprawie i konserwacji samochodów osobowych. Ogłoszenie dla osób z doświadczeniem i językiem angielskim.

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926.
Od ponad 10 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Dla jednego z naszych norweskich klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
MECHANIK SAMOCHODOWY

Miejsce pracy: Norwegia, Haugesund
Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Obowiązki:
Wykonywanie prac konserwacyjnych i naprawczych pojazdów samochodowych,
Kontrolowanie stanu technicznego pojazdów,
Ustalanie i usuwanie przyczyn usterek i uszkodzeń.

Wymagania:
Dobra znajomość j. angielskiego lub norweskiego – język będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej,
Doświadczenie zawodowe min. 6 lata
Pozytywne referencje od poprzednich pracodawców,
Prawo jazdy kat. B.

Norweski pracodawca oferuje:
Umowę o pracę z pracodawcą norweskim,
Praca na pełny etat,
Wynagrodzenie: od 171 NOK/h brutto (w zależności od doświadczenia i poziomu znajomości j. obcego),
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
Pracodawca zapewnia pomoc w zorganizowaniu odpłatnego zakwaterowania.

Sposób aplikowania:

CV w języku angielskim wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe (referencje lub numery telefonów do poprzednich pracodawców) prosimy przesłać na adres e-mail: norwegia@koncepcja.eu
koniecznie z adnotacją w temacie maila: „Mechanik samochodowy”.

Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skon
taktujemy się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 8195448d2e342d8a

1 odpowiedź na “Mechanik samochodowy Norwegia praca od zaraz w Haugesund”

  1. Ryszard 55 na 3 marca 2015 @ 16:36

    Mechanik samochodowy-kierowca podejmie pracę w Norwegii. Prawo-jazdy kat: ABCDET, uprawnienia: spawacz MAG 135,operator suwnic ,wózki widłowe operator-konserwator, SEP-1kV z pomiarami ochronnymi 1-kV.Interesuje mnie praca na czas nieokreślony. kontakt: brdem@poczta.onet.pl