od 100/h NOK

Na wakacje 2019 sezonowa praca w Norwegii od sierpnia przy zbiorze borówki Jessheim

  • Miasto: Jessheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 marca 2019 01:25

Ogłoszenie sezonowej pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie w Jessheim przy zbiorze borówki od sierpnia 2019. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione jest dla osób wyrabiających normy godzinowe.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce zatrudnienia: Jessheim, Norwegia

Termin: od zaraz, rozpoczęcie od sierpnia 2019

Wynagrodzenie: nie mniej niż 100 NOK/h

Liczba miejsc: 15

Zakres zadań:

  • sezonowa praca o charakterze fizycznym przy ręcznym zbiorze borówki z upraw polowych

Oczekiwania:

  • sprawność manualna
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dyspozycyjność na 5 tygodni począwszy od sierpnia 2019
  • dużą zaletą będzie doświadczenie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie sezonowe na 5 tygodni, do podjęcia od sierpnia 2019
  • uczciwego pracodawcę
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy tymczasowej
  • praca za pośrednictwem agencji pośredniczącej
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dobre warunki
  • darmowe zakwaterowanie w domkach kempingowych – aby z niego korzystać pracownik musi wyrabiać normy godzinowe

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji

„Zbiory borówki amerykańskiej Jessheim”:

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 945c968a5d0acd9

2 komentarze na “Na wakacje 2019 sezonowa praca w Norwegii od sierpnia przy zbiorze borówki Jessheim”

  1. Studentka98 na 8 maja 2019 @ 20:37

    Witam jestem zainteresowana państwa ogłoszeniem, proszę o kontakt

  2. Witam
    Jestem zainteresowany ofertą
    Proszę o kontakt .