156,60/h brutto NOK

Norwegia praca bez znajomości języka na magazynie odzieży od zaraz Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 marca 2022 00:22

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz na magazynie hurtowni odzieżowej. Zatrudnienie 2022 we Fredrikstad także bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień i rozładunku dostaw.

Stanowisko: Pracownik magazynu odzieżowego

Miasto: Fredrikstad, Norwegia

Zarobki: 156,60 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • dbanie o porządek na magazynie
  • przygotowywanie odpowiednich dokumentów
  • kompletowanie oraz pakowanie zamówień
  • rozładunek dostaw
  • kontrola jakości towarów
  • sprawdzanie stanów magazynowych oraz oznaczenie w systemie
  • wprowadzanie danych do systemu
  • obsługiwanie sprzętów

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • bezkonfliktowość
  • wydajność, zaangażowanie
  • bezproblemowa umiejętność obsługiwania komputera
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki, dobre warunki i możliwość rozwoju
  • klarowną drogę awansu
  • pracę w systemie zmianowym
  • dodatki do pensji podstawowej – premie, bonusy, karty sportowe, imprezy integracyjne
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę do podjęcia od zaraz na 3 miesiące
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • legalną umowę o pracę
  • odpłatne zamieszkanie na miejscu dla pracowników

Aplikacja:

Osoby spełniające podane wymagania, i akceptujące warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „Pakowanie zamówień Fredrikstad”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 215623efff56cba4