165 NOK/ h NOK

Norwegia praca Malarz-spachlarz na budowie od zaraz w Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 sierpnia 2013 00:53

Koncepcja poszukuje od zaraz pracowników budowlanych do pracy w Norwegii (Bergen) na stanowisko malarz-szpachlarz z dobrą znajomością języka angielskiego. Oferta bez znajomości języka norweskiego przeznaczona dla pracowników z co najmniej trzy letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Dla rzetelnego norweskiego pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Szpachlarz – Malarz

PILNE ROZPOCZĘCIE PRACY OD ZARAZ!

Miejsce pracy: Norwegia
Rozpoczęcie pracy : od zaraz

Obowiązki:
• Malowanie powierzchni budynków na zewnątrz jak i wewnątrz.
• Szpachlowanie! , szlifowanie, kładzenie gładzi.

Wymagania:
• DOBRA ZNAJOMOŚĆ J. ANGIELSKIEGO (język będzie sprawdzany podczas rozmowy telefonicznej)
• Doświadczenie zawodowe min. 3 lata w malowaniu wewnątrz jak i na zewnątrz i bardzo ważne doświadczanie w SZPACHLOWANIU ( wymagane doświadczenie uzyskane w pracy w krajach skandynawskich)
• Wykształcenie kierunkowe
• Pozytywne opinie od poprzednich pracodawców

Norweski pracodawca oferuje:
• Umowę o pracę z pracodawcą norweskim,
• Praca na pełny etat plus nadgodziny ok 37,5 do 48 h w tygodniu,
• Wynagrodzenie:. Min. 165 Koron norweskich brutto/ 1h pracy,
• Dodatki rodzinne na wychowanie dzieci oraz na niepracujących członków rodziny
mieszkających w Norwegii lub Polsce,
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
• Dodatek płatny urlop,
• Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu mieszkania
oraz kwestiach związanych ze sprowadzeniem rodziny

Sposób aplikowania:
CV w języku angielskim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, Kopie dokumentów potwierdzających umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:
norwegia@koncepcja.eu
koniecznie z adnotacją w temacie maila: „ Malarz – szpachlarz Norwegia”
Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Od ponad 8 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

ID ogłoszenia: 799520109f38959f

1 odpowiedź na “Norwegia praca Malarz-spachlarz na budowie od zaraz w Bergen”

  1. Witam.
    Niestety nie posiadam odpowiedniego doświadczenia lecz kilka rzeczy w życiu zrobiłem.
    Przeprowadzam remonty u siebie w domu.
    Bardzo chciałbym wyjechać więc może znajdzie się stanowisko u Państwa dla mojej osoby.
    Kontakt:
    ciezkowskimarcin@gmail.com , 661403553