171 brutto/h NOK

Norwegia praca na produkcji przy rybach bez znajomości języka dla Polaków Tonsberg

  • Miasto: Tonsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 czerwca 2014 03:49

Przetwórnia rybna w Tonsberg zatrudni Polaków do pracy w Norwegii przy produkcji rybnej bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz na okres 4 miesięcy z zakwaterowaniem. Oczekiwane doświadczenie w produkcji spożywczej.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Tonsberg
Zarobki: 171 NOK brutto
Liczba wolnych stanowisk: 15

Zadania:
Praca na linii produkcyjnej w przetwórni rybnej (głównie łosoś). Zadania pracownika będą przydzielane elastycznie w zależności od potrzeb. Wśród obowiązków może znaleźć się filetowanie, wyjmowanie ości, obsługa maszyn produkcyjnych, porcjowanie oraz pakowanie ryb.

Wymagania:
– doświadczenie przy produkcji żywności
– wytrzymałość na pracę w środowisku o obniżonej temperaturze oraz zapach typowy dla przetwórstwa rybnego
– komunikatywny język angielski (norweski nie jest wymagany)
– gotowość do podjęcia pracy na okres co najmniej 4 miesięcy od lipca do października
– mile widziane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku, oraz pracujące wcześniej w krajach skandynawskich

Oferujemy:
– zakwaterowanie w wynajętych kwaterach (koszt 1600 NOK miesięcznie od osoby)
– zapewnione ubranie robocze
– szkolenie wdrażające dla osób bez doświadczenia
– pomoc polskojęzycznego koordynatora
– możliwość podjęcia pracy dla par ze wspólnym zakwaterowaniem
– brak prowizji za rekrutację po stronie pracownika
– bezpłatną pomoc przy tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów
– dla najlepszych pracowników możliwość otrzymania stałego kontraktu bezpośrednio u pracodawcy

Drodzy kandydaci

Jeśli zainteresowała Was powyższa oferta i spełniacie podane przez nas warunki prosimy o wysłanie swojej aplikacji CV w języku angielskim wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres email.

W zgłoszeniu prosimy o zawarcie klauzuli pozwalającej na przetwarzanie Państwa danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

W tytule wiadomości proszę napisać numer referencyjny: nw/023/14

norge@worker.com

Z powodu dużej liczby zgłoszeń, zastrzegamy sobie możliwość do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 20553a62c8c2084a

10 komentarzy na “Norwegia praca na produkcji przy rybach bez znajomości języka dla Polaków Tonsberg”

  1. jestem zainteresewony język angielski znam mieszkałem 10 lat w UK posiadam licęcje na wózki widłowe i Koparki
    teklinski.edward@gmail.com czekam na odp. dzięki

  2. A po co to ” W zgłoszeniu prosimyo zawarcie klauzuli pozwalającej na przetwarzanie Państwa danych osobowowych na potrzeby rekrutacji” WY ZAŁATWIACIE PRACE CZY WYŁUDZACIE DANE OSOBOWE…oszusci

    • Puknij się pan w czółko. Masz 35 lat i nie masz pojęcia o tak podstawowych przepisach pracy?

      • bartek86 na 21 lipca 2014 @ 09:38

        To jest potrzebne tylko na potrzeby polskich agencji pracy. a to nawet nie wiadomo czym jest. natomiast ta klauzula pozwala na bezkarne używanie danych zawartych w CV, każdemu kto je dostanie,

  3. pietruch.a7x na 27 czerwca 2014 @ 23:38

    Witam czytających ten komentarz.
    Chciałem zapytać, czy ktokolwiek z Was otrzymał jakąkolwiek informację zwrotną od ogłoszeniodawców? Sam wysłałem blisko 20 aplikacji i na ŻADNĄ nie otrzymałem jakiejkolwiek odpowiedzi. Tracę wiarę, że znajdę jakąkolwiek pracę.
    pozdrawiam, Łukasz

  4. Witam, jestem po szkole spożywczej, 7 letnie doświadczenie w pracy z nożem jak i w pracach magazynowych. Język angielski komunikatywny, bardzo szybko się uczę jestem zainteresowany oferta oto Mój mail arti221185@gmail.com Pozdrawiam możliwość wyjazdu z dziewczyna.

  5. Witam wraz z chlopakiem jestesmy zainteresowani oferta pracy, dyspozycyjnosc od zaraz, wiek 20-22lat. Prosimy o Kontakt 726 490 769

  6. Witam Łukaszu.Mam ten sam problem co Ty.Nie otrzymałem nic,a na nie które oferty z czasem zacząłem później wysyłać email’e po klilka razy i tez bez zadnych rezultatów.

  7. Bartosz Raganowicz na 30 czerwca 2014 @ 14:38

    Witam Łukaszu
    Ja wysylam od kwietnia blisko z 50, i tak samo zero odzewu.to jacys oszusci!!!!!!!
    Inne portale tego typu to samo
    Pozdrawiam

  8. bartek86 na 21 lipca 2014 @ 09:37

    To oszuści i wyłudzanie danych. Do CV w Norwegii nie jest potrzebna klauzula o danych, ewentualnie jeśli jest to agencja pracy taka jak Adecco. Odsprzedawanie kontaktów jest warte ok 50 zł za osobę. Nikt nie odpisuje na te maile. Zobaczcie jak podobnie wyglądają ogłoszenia, bez podawania żadnych szczegółów, co jak i gdzie…

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: norge-worker
  • Zarejestrowany od: 15 czerwca 2014

Inne przedmioty dodane przez norge-worker

Ostatnie przedmioty dodane przez norge-worker »