do uzgodnienia NOK

Norwegia praca od zaraz dla płytkarza na budowie Bergen układanie płytek

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2016 01:26

Firma budowlana z Bergen zatrudni płytkarza-glazurnika przy układaniu kafli, kamienia czy gresów. Zatrudnienie od zaraz w budownictwie w Bergen przy wykończeniach oraz remontach.

Stanowisko: Płytkarz

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • prace budowlane polegające na kładzeniu glazury, różnego rodzaju płytek – np, kamienia
  • fugowanie

Oczekiwania:

  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • praktyczna znajomość zawodu
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim lub norweskim komunikatywnie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na terenie państw skandynawskich
  • preferujemy referencje
  • pełna samodzielność ale również zdolność do pracy zespołowej

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz na norweskiej umowie o pracę
  • konkurencyjne zarobki
  • długotrwałe zatrudnienie
  • możliwość wypracowywania godzin nadliczbowych
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności, tak jak przy uzyskaniu pozwolenia na pracę w Norwegii oraz wyrobieniu numeru podatkowego
  • ubezpieczenie pracownicze
  • odpłatne zakwaterowanie
  • wsparcie na miejscu zapewnione przez pracowników posługujących się językiem polskim

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem zapraszamy do przesyłania zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

źródło: http://www.pracuj.pl/praca/plytkarz-bergen,oferta,4732264

ID ogłoszenia: 26557a1d5f17a863