155/h+zakwaterowanie NOK

Norwegia praca od zaraz przy sprzątaniu mieszkań z językiem angielskim Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 grudnia 2021 00:32

Atrakcyjna oferta pracy w Norwegii z językiem angielskim przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie w Stavanger od zaraz na stanowisku sprzątaczki bądź sprzątacza.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Stavanger, Norwegia

Pensja: 155 NOK brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • fizyczna praca polegająca na sprzątaniu powierzonych pomieszczeń
  • szczegółowe zadania ustalane są z klientami
  • praca polega na odkurzaniu podłóg, myciu powierzchni, wycieraniu kurzy, odkamienianiu armatury, wycieraniu blatów, ścieleniu łóżek itp.

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • wysoka sprawność fizyczna
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • solidność, uczciwość, pracowitość
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy

Oferujemy:

  • wsparcie koordynatora Polaka na miejscu oraz pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych w bankach, u lekarzy
  • samodzielne stanowisko pracy
  • norweskie warunki zatrudnienia

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę wysyłać na podany poniżej e-mail.

Proszę się spieszyć bo praca jest od zaraz, aktualnie jedna z Pań, która dla mnie pracowała jest na urlopie macierzyńskim, a zleceń jest dużo i ciągle przybywa.

domanskajustyna82@gazeta.pl

ID ogłoszenia: 51361ab4984aca92