153/h NOK

Norwegia praca przy przewozie osób od zaraz dla kierowcy kat.B UBER Oslo 2019

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 czerwca 2019 03:20

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla kierowcy kat.B przy przewozie osób w UBERZE. Zatrudnienie w Oslo dla Polaków z językiem angielskim na poziomie podstawowym.

Stanowisko: kierowca kat.B do przewozu osób

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Pensja: 153 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca jako kierowca kat.B przy przewozie osób autem służbowym
  • pracownik będzie przyjmował zlecenia zgodnie z aplikacją
  • dbanie o stan samochodu

Oczekiwania:

  • pełna punktualność
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • prawo jazdy kat.B
  • świetna organizacja czasu pracy i pilnowanie grafiku
  • przyjazne nastawienie do pracy, wysoka kultura osobista, schludność
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • pracę do podjęcia od zaraz
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy od zaraz na pełny etat
  • umowę na okres próbny
  • dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia
  • płatne zakwaterowanie w cenie 300 euro miesięcznie od osoby
  • przeszkolenie i pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • samochód służbowy, kartę paliwową i telefon komórkowy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego UBR-NW/06/19. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 9915d0de1e2224a2

1 odpowiedź na “Norwegia praca przy przewozie osób od zaraz dla kierowcy kat.B UBER Oslo 2019”

  1. jestem zainteresowany. prosze o kontakt +48537779060