b/d NOK

Norwegia praca sezonowa Kelner w Hotelowej restauracji Ålesund od czerwca 2014

  • Miasto: Ålesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 lutego 2014 03:35

Restauracja hotelowa z Ålesund poszukuje pracownika sezonowego do pracy w Norwegii jako kelner od czerwca 2014 z językiem angielskim lub norweskim.

Stanowisko: kelner/kelnerka
Miejsce pracy: Ålesund
Zarobki: do ustalenia
Liczba wakatów: 2

Praca sezonowa od 2 czerwca do 29 sierpnia.

Wymagania
– norweski LUB angielski -praca zmianowa dzień/wieczór

Zakres Obowiązków
-serwowanie posiłków posiłki w godzinach wieczornych oraz sprzątanie pokoi gościnnych w ciągu dnia

Oferujemy
-pomoc w zakwaterowaniu pracowników

Grande Fjord Hotel 6216 GEIRANGER Telefon: +47 70 26 94 90 E-post: post@grandefjordhotel.com

Web: www.grandefjordhotel.com Pytania: Ola Grande + 47 70269490 lub post@grandefjordhotel.com

E-mail na który należy przesyłać aplikacje: grande.ola@gmail.com
źródło:

 www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/kelner__pracownik_hotelowy_x_2_w_norwegii,ogloszenie,20140214113735.html

ID ogłoszenia: 16553016423abfe1

6 komentarzy na “Norwegia praca sezonowa Kelner w Hotelowej restauracji Ålesund od czerwca 2014”

  1. Jesteśmy parą studentów z Polski i Węgier (22lata). Szukamy pracy od początku lipca do końca sierpnia. Jesteśmy pracowici i zdyscyplinowani, szybko się uczymy. NIE BOIMY SIĘ CIĘŻKIEJ PRACY,doświadczenie w gastronomii. Zaawansowana znajomość języka angielskiego.

  2. Witam,
    Jestem zainteresowany Panstwa oferta pracy. Na codzien studiuje w Stanach Zjednoczonych Ameryki Polnocnej, wiec znajomosc jezyka angielskiego nie stanowi dla mnie problem(posiadam certyfikat Toefl). Mam doswiadczenie w pracy jako kelner oraz asystent kelnera. Pracowalem juz w Norwegi przy malowaniu domkow oraz z prac sezonowych we francji przy zbiorach. Jesli oferta przewiduje zatrudnienie wiecej niz jedna osobe mam dwoch przyjaciol ktorzy maja takie same doswiadczenie,takze z perfekcyjna znajomoscia angielskiego. Moj email to jan-strzelecki@wp.pl
    My name is Jan and I am interested in your job offer. Daily I am studying in United States of North America. I am dwelling with English in school and in daily life so it is not a problem for me. I had been working previously as a waiter and waiter’s assistant. Also I have experience in Norway where I have worked on construction side in painting houses. I used to go to France for seasonal work (harvest). If your offer deals with more than one person I have got two friends with similar work experience and perfect English knowledge. Hope to have back hearings from you. My e-mail is jan-strzelecki@wp.pl

    Sincerely,

    Jan

  3. Podejmę sie pracy na wyżej wymienionym stanowisku
    Dyspozycyjnosć : Czerwiec-pażdziernik 2014.

    I undertake a job as a waitress.

    E-mail: majchrzak.personaltrainer@gmail.com

  4. Witam,
    Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy i całkowicie dyspozycyjny od czerwca do sierpnia. Znajomość języka angielskiego – bardzo dobra.

    Email: pawelsuliga95@gmail.com

  5. Maciej25 na 24 marca 2014 @ 00:25

    Czterech 19 letnich chłopaków po maturze. Szukamy pracy w gastronomii.Znamy język angielski w stopniu zaawansowanym lub komunikatywnym, jesteśmy chętni do pracy(także w nadgodzinach). Proszę o kontakt, na który możemy wysyłać CV oraz o dodatkowe informacje.Potencjalnych pracodawców / pośredników prosimy o kontakt pod numerem: 515-908-107.

  6. joanna111 na 28 marca 2014 @ 17:20

    Witam. Wraz z moją koleżanką jesteśmy zainteresowane Państwa ofertą. Mamy 18 lat, jesteśmy pracowite, uczciwe, bardzo szybko uczymy się nowych rzeczy. Jesteśmy komunikatywne, świetnie idzie nam współpraca w grupie. Znajomość języka angielskiego bardzo dobra. Prosimy o kontakt- soltysjoasia@gmail.com