do ustalenia NOK

Norwegia praca w budownictwie kafelkarz-glazurnik z językiem angielskim

  • Miasto: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2015 23:30

Aktualnie poszukujemy pracowników budowlanych na stanowisko kafelkarz-glazurnik. Ogłoszenie pracy w Norwegii na budowie dla osób ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Kafelkarz

Zarobki: do ustalenia

Miejsce zatrudnienia: Norwegia

Obowiązki:

  • Zadania budowlane muszą być wykonywane zgodnie z najwyższymi standardami.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za montowanie kafelek.
Oczekiwania:

  • przynajmniej 1 rok stażu pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość języka norweskiego lub angielskiego w dobrym stopniu
  • zdolność do pracy w grupie
  • obowiązkowość, dokładność
  • przestrzeganie zasad obowiązujących w firmie
Zapewniamy:
  • wysokie wynagrodzenie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stabilne zatrudnienie w porządnej norweskiej firmie
  • zapewniona kwatera po przyjeździe
  • transport z Polski do Norwegii
  • możliwość długotrwałej współpracy
  • przejrzyste warunki pracy

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez formularz na stronie:

ID ogłoszenia: 95552fca8b82d6f