b/d NOK

Norwegia praca w magazynie budowlanym od zaraz w Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 października 2013 04:13

Magazyn budowlany ze Stavanger poszukuje od zaraz osobę do pracy w Norwegii na magazynie przy kompletowaniu zamówień, pakowaniu oraz załadunku i rozładunku przy pomocy wózka widłowego. Pracodawca nie zapewnia zakwaterowania na terenie Norwegii.

Stanowisko: pracownik magazynu
Miejsce pracy: Stavanger
Zarobki: do ustalenia

Zadania:
– zadaniem pracownika będzie wsparcie w pracach magazynowych związanych z codzienną działalnością obiektu w tym przy załadunku i rozładunku dostaw, przygotowaniu towaru, prowadzaniu stanów magazynowych
– ponadto zadaniem magazyniera będzie komisjonowanie artykułów, inwentaryzacja, oraz dbanie o porządek stanowiska pracy

Wymagania:
– doświadczenie w pracach magazynowych
– sprawność fizyczna
– pozytywne nastawienie do pracy
– posiadanie uprawnień na wózki widłowe
– znajomość języka norweskiego i angielskiego na poziomie dobrym w mowie i piśmie
– mile widziane doświadczenie z materiałami budowlanymi

Oferujemy:
– ciekawe stanowisko pracy ze zróżnicowanymi obowiązkami
– wzorowe warunki pracy oraz atrakcyjne zarobki
– prace w systemie zmianowym 7:00-15:00 oraz 12:00-19:00
– możliwość pracy w soboty od 8:30 do 15 (płatne dodatkowo)

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane wymagania mogą składać aplikacje drogą elektroniczną za pośrednictwem serwisu rekrutacyjnego: tempteam.easycruit.com z listy prosimy wybrać ofertę podpisaną jako “Lagermedarbeider med muligheter”.

ID ogłoszenia: 20525f426746207

4 komentarze na “Norwegia praca w magazynie budowlanym od zaraz w Stavanger”

  1. Witam.

    Jestem zainteresowany podjęciem pracy od zaraz. Jestem 23 letnią zwinną i wysportowaną osobą, trenowałem sport przez kilka lat. Posiadam doświadczenie w pracy na magazynie i budowie. Angielski w stopniu dobrym w mowie i piśmie i język norweski komunikatywnie (w trakcie nauki). Mieszkam w Norwegii w miejscowości Sandnes. Posiadam prawo jazdy kat B i uprawnienia na wózek widłowy. Jestem pracowity i rzetelny.

    mój numer telefonu norweski +47 92502661
    polski nr. +48 783 106 454
    e mail: dominik.wilanowski1990@gmail.com

  2. Witam,
    Jestem zainteresowany Państwa ofertą . Posiadam doświadczenie w pracy na magazynie , wózki wysokiego składowania oraz przy kompletacji zleceń .Znam również j. angielski na poziomie podstawowym , j. norweski w trakcie nauki. Obecnie przebywam w okolicach Stavanger . Jeśliby byli Państwo zainteresowani moją oferta proszę o kontakt
    – +47 93954312
    e-mail : diti75@wp.pl

  3. Witam!
    Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy. Język angielski znam w stopniu zaawansowanym. Mam 29 lat, swoją przyszłość bardzo chętnie chce związać z Norwegią. Interesuje mnie praca na okres tymczasowy lub stały. Obecnie posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy na produkcji i magazynie za granicą. Większość doświadczenia na podobnym stanowisku zdobyłem w Anglii gdzie spędziłem 10 lat. Przez cały ten okres pracowałem głównie w hurtowniach i fabrykach. Miejsce pracy, w której zajmowałem się ładunkiem i rozładunkiem towaru budowlanego to między innymi B&Q – jeden z największych marketów budowlanych. Posiadam dość dobre rozeznanie w materiałach budowlanych gdyż podejmowałem się dodatkowej pracy, jako tynkarz oraz malarz.
    Jestem osobą wytrzymałą, zdyscyplinowaną i chętną do pracy, nadgodziny nie są dla mnie problem. Praca w święta również nie stanowi dla mnie przeszkody.
    Jestem osobą bez nałogów, zmotywowaną i chętną do pracy jak i nauki języka norweskiego.

    – posiadam licencje na wózki widłowe (około 3 lat doświadczenia w firmach takich jak B&Q, DHL i Sainsbury w Anglii)
    – posiadam prawo jazdy kategorii B

    Łukasz Mrugała
    Tel. 793 277 753
    lukaszmrugala@interia.eu

  4. damianldz90 na 18 marca 2014 @ 23:13

    Witam. Wraz z kolegą (25 i 24lata) jesteśmy zainteresowani wyjazdem i podjęciem pracy w Norwegii, nawet od zaraz. Oboje posiadamy doświadczenie w pracy na magazynie oraz uprawnienia na wózki widłowe w tym na wysoki skład.
    tel kontaktowy 783 978 098, 695 377 823
    mail. dampas89@gmail.com