Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

ok 25 /kg NOK

Norwegia praca wakacyjna przy zbiorach truskawek od lipca 2015 w Neskollen

 • Miasto: Neskollen
 • Kraj: Norwegia
 • Opublikowany: 28 marca 2015 18:34
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Norwegia praca wakacyjna przy zbiorach truskawek od lipca 2015 w Neskollen

Opis

Gospodarstwo z Neskollen poszukuje pracowników sezonowych do pracy w Norwegii przy zbiorach truskawek na plantacji od lipca 2015 na okres wakacji przez ok 6-8 tygodni.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Miejsce pracy: Neskollen (okolice)
Zarobki: stawki akordowe (ok 14-19 NOK/kg)
Liczba miejsc: 20

Obowiązki:
Typowa praca fizyczna w polu polegająca na ręcznym zbieraniu owoców do skrzynek. Uwaga oferta tylko dla osób o wysokiej sprawności fizycznej, bardzo wymagająca.

Wymagania:
– mile widziane doświadczenie i znajomość języka angielskiego
– własny transport do Norwegii
– bardzo dobra sprawność fizyczna oraz stan zdrowia
– preferowane osoby młode
– obowiązkowo odzież nieprzemakalna

Oferujemy:
– zatrudnienie bezpośrednio u norweskiego rolnika
– pracodawca zapewnia zakwaterowanie w domkach (koszt to ok 100 NOK za dobę od osoby)
– atrakcyjne oferta dla studentów poszukujących pracy wakacyjnej
– możliwość połączenia pracy oraz zwiedzania kraju

Aplikacja za pośrednictwem formularza kontaktowego (link „kontakt” nad mapką na górze strony).

Prosimy podać podstawowe informacje o sobie, stopień znajomości języka, oraz doświadczenie przy zbiorach.

Uwaga od administracji: oferta pochodzi od ogłoszeniodawcy, który nie podaje swojego numeru certyfikatu agencji pracy ani danych adresowych. Konto zostało zarejestrowane na email w ogólnodostępnej domenie. Prosimy zachować ostrożność przy aplikowaniu na powyższą ofertę.

ID ogłoszenia: 4955516e25860c0d

     

ilość wszystkich wyświetleń: 1784, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

37 komentarzy na “Norwegia praca wakacyjna przy zbiorach truskawek od lipca 2015 w Neskollen”

 1. Szanowny Pan/Pani,

  Jestem zainteresowany podjęciem pracy u Państwa. Czasowo jestem dostępny od 26 czerwca do końca września. Mam 19 lat, studiuję. Jestem młodą, silną osobą, zdecydowaną na podjęcie pracy, bez nałogów. Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 (intermediate). W czerwcu 2014 pracowałem przy zbiorach truskawek w Polsce. Było to duże gospodarstwo. Praca była ciężka, ale przyzwyczaiłem się do niej.

  Nie ukrywam, że bardzo zależy mi na tej właśnie pracy, dodatkowo Państwa warunki jak najbardziej mi odpowiadają.

  Byłbym przeogromnie szczęśliwy, gdyby Państwo odpowiedzieli na moje zgłoszenie . Mój nr tel.: 605 193 332, mail: mati1995.k@gmail.com.

  Z poważaniem,
  Mateusz

 2. piotrek1992 na 29 marca 2015 @ 20:23

  Witam.
  Ja oraz kolega zainteresowani pracą przy zbiorach. Mamy 23 i 20 lat. Jesteśmy sprawni fizycznie, bez nałogów oraz mamy doświadczenie przy zbiorach i pracach w ogrodach.
  Angielski komunikatywny. Nie straszna nam ciężka praca.

  Proszę o kontakt: pkolo92@gmail.com lub tel. 603945862.

  Pozdrawiam.
  Piotr.

 3. szymon.lewinski na 29 marca 2015 @ 23:30

  Jesteśmy studentami ostatniego roku. Parą jesteśmy od 7 lat, mamy 23
  lata i jesteśmy otwarci, komunikatywni, sumienni, bez nałogów (wolimy
  uprawiać sport niż imprezować:) ), opanowani, stawiamy sobie cele oraz nie boimy się
  ciężkiej pracy (wyznajemy zasadę, że ciężka praca popłaca). Mamy
  szeroko otwarte oczy na świat, jesteśmy tolerancyjni a także
  bezkonfliktowi. Bez nałogów, zdecydowani na podjęcie pracy w okresie od czerwca do końca września.

  Językiem angielskim posługuję się na poziomie B2 (Szymon),
  posiadamy prawo jazdy kategorii B od przeszło 5 lat.
  Z przyjemnością podeślemy Państwu swoje CV.

  Serdecznie pozdrawiamy,

  Szymon oraz Aleksandra
  Dane kontaktowe 663706737, szymon_lewinski@tlen.pl

 4. mateusz8h na 29 marca 2015 @ 23:55

  Witam. Razem z trójką znajomych jesteśmy bardzo zainteresowani tą ofertą. Wszyscy jesteśmy z rocznika 95. Każdy z nas jest w pełni sprawną i aktywną osobą. Jesteśmy odpowiedzialni, ambitni oraz przykładni. Język angielski znamy na poziomie komunikatywnym. Pracę moglibyśmy podjąć od początku lipca na okres do 8 tygodni. Chcielibyśmy zarobić pieniądze na kolejne tygodnie wakacji oraz kolejny semestr studiów. Liczymy na kontakt.
  Pozdrawiamy.

  Kontakt:
  telefon- 669430088.
  e-mail- mateusz8h@op.pl

 5. hububiqu na 31 marca 2015 @ 16:43

  Witam,

  wraz z dziewczyną jesteśmy bardzo zainteresowani tą oferta. Mamy 22 i 19 lat. Ja studiuję, dziewczyna od tego roku będzie. Jesteśmy młodzi, bez nałogów, wytrzymali, sumienni i pracowici. Pracowaliśmy przy zbiorach truskawek w Polsce. Jesteśmy dyspozycyjni od początku lipca. Bardzo dobrze mówimy po angielsku (poziom B2) Mamy wielką motywację do działania!

  kontakt: 509 653 347
  mail: hubertg3@op.pl

  Bardzo prosimy o odpowiedź!

 6. dmysliborski na 1 kwietnia 2015 @ 01:38

  Witam
  Jestem zainteresowany Pana/Pani ofertą. Jestem studentem w lipcu będę miał 22 lata. Jestem dostępny od początku lipca do końca września. Jestem silny fizycznie, zdecydowany do pracy, bez nałogów. Posługuję się płynnie językiem angielskim poziom B2. Pracowałem 2 sezony przy zbiorze truskawek w Polsce dodatkowo pracowałem przy zbiorze jabłek i gruszek w Holandii stąd wiem ,że komunikowanie się w języku angielskim nie jest dla mnie problemem. Praca w ciężkich warunkach nie jest dla mnie problemem.

  Moje dane kontaktowe
  mail: dmysliborski13@interia.pl
  nr.tel. 886 258 189
  Pozdrawiam
  Dawid

 7. adam sniezewskii na 1 kwietnia 2015 @ 23:15

  Witam,
  Jestem zainteresowany podjęciem współpracy.Wraz z moim znajomym jesteśmy dyspozycyjni od 5 lipca do końca września. Mamy po 21 lat jesteśmy studentami
  uczelni technicznej,jesteśmy wysportowanymi osobami,z doświadczeniem w ogrodnictwie.
  Nie boimy się ciężkiej pracy.Na miejscu będziemy dysponowali własnym samochodem.
  Z porozumiewaniem w języku angielskim nie mamy trudności.Proszę o odpowiedź.
  tel.530206070
  mail: adamsniezewski@gmail.com
  Pozdrawiam serdecznie,
  Adam Śnieżewski

 8. Wysłałem maila, aczkolwiek napiszę też tutaj.

  Nazywam się Michał, mam 21 lat. Pracowałem już 3 razy w Szwecji na truskawkach i zawsze byłem najlepszym zbieraczem. Mogę oczywiście podać kontakt do pracodawcy, który to potwierdzi. Jestem silny fizycznie (trenuje kulturystykę). Jestem dostępny w tym terminie, w którym Państwo potrzebują pracowników i chętnie podejmę pracę.

  Mój kontakt:
  tel: +48 791 768 050
  email: michal.bacinski@gmail.com

 9. NIGGAZ_1987 na 2 kwietnia 2015 @ 22:00

  Witamy!!
  Jesteśmy zainteresowani oferta pracy dwóch młodych mężczyzn ( 24/27 ) lat pracowici,bez nałogów.Mamy doświadczenie w zbiorach truskawki malin oraz borówki.Prawo jazdy kat b . Możliwość przyjazdu własnym samochodem.
  Prosimy o kontakt.
  tel 531 917 072
  k.czarnecki1987@gmail.com

 10. Witam,
  Jestem zainteresowany pracą przy zbiorze truskawek Jestem studentem i poszukuje pracy sezonowej na wakacje.Nazywam się Karol i mam 20 lat. Mam doświadczenie przy zbiorach, w zeszłym roku przez 2 miesiące zbierałem truskawki w Niemczech (koło Lubeki). Znajomość języka angielkiego na poziomie B1( intermediate).Jestem osoba bez nałogów i starannie wykonuje swoja prace Pochodzę z terenów rolniczych i moim atutem jest coroczna praca fizyczna przy zbiorach różnych warzyw i owoców.Jestem dostępny czasowo od 18 czerwca. Posiadam prawo jazdy kategori B2.
  Z poważaniem Karol
  kontakt: 790587986 lub krol19995@o2.pl

 11. Witam.
  Jesteśmy 3 lub 4 osobową grupą wysportowanych 18-letnich uczniów którzy regularnie uprawiają sport. Pragniemy na wakacjach pojechać samochodem do Norwegii w celach zarobkowych. Oprócz pracowicie spędzonego czasu chcielibyśmy zwiedzić trochę kraju, więc jesteśmy bardzo poważnie nastawieni na temat pracy od której zależy nasz wyjazd. Potrafimy posługiwać się angielskim w stopniu komunikatywnym, każdy z nas pracował z roślinami w ogrodzie. Dodatkowo będziemy posiadać wspomniany wcześniej samochód na terenie Norwegii. Bylibyśmy bardzo szczęśliwy, gdyby państwo się z nami skontaktowali. Numer kontaktowy do nas : 668258649, lub e-mail : konrad_rzeszow@poczta.fm

 12. Witam.
  Jesteśmy 3 lub 4 osobową grupą wysportowanych 18-letnich uczniów którzy regularnie uprawiają sport. Pragniemy na wakacjach pojechać samochodem do Norwegii w celach zarobkowych. Oprócz pracowicie spędzonego czasu chcielibyśmy zwiedzić trochę kraju, więc jesteśmy bardzo poważnie nastawieni na temat pracy od której zależy nasz wyjazd. Potrafimy posługiwać się angielskim w stopniu komunikatywnym, każdy z nas pracował z roślinami w ogrodzie. Dodatkowo będziemy posiadać wspomniany wcześniej samochód na terenie Norwegii. Bylibyśmy bardzo szczęśliwi, gdyby państwo się z nami skontaktowali. Numer kontaktowy do nas : 668258649, lub e-mail : konrad_rzeszow@poczta.fm
  Pozdrawiamy gorąco

 13. Krzysztof.Wysowski na 5 kwietnia 2015 @ 19:36

  Szanowni Państwo,
  Jestem zainteresowany ofertą pracy, mam 22 lata, jestem sprawny fizycznie, jestem również dostępny od 1 lipca do połowy września. Nigdy wcześniej nie pracowałem przy zbiorach, jednakże pracy fizycznej się nie boje, pracowałem przez ostatnie pięć sezonów wakacyjnych na budowach. Możliwość przyjazdu samemu na wyznaczone miejsce. Język angielski na poziomie B2, tj. zaawansowanym. Bardzo proszę o odpowiedź na moje zgłoszenie.
  Z wyrazami szacunku,
  Krzysztof Wysowski
  tel. 796714849
  krzysztofwysowski@gmail.com

 14. Witam,
  Jesteśmy zainteresowani ofertą. Ja mam 21 lat, mój chłopak 23 (posiada prawo jazdy C+E). Nie posiadamy nałogów, język angielski znamy na poziomie komunikacyjnym. Interesuje nas termin od początku lipca do końca września. Interesuje nas wyłącznie wspólny wyjazd. Prosimy o kontakt.

  e-mail. magszymm@gmail.com
  Pozdrawiamy.

 15. Witam!!!
  Jestem wraz z mężem zainteresowana tą ofertą .jesteśmy młodzi i dynamiczni ,mamy po 24 lata.Mamy doświadczenie przy zbiorach owoców truskawek i malin w Polsce .Mamy własny samochód i prawo jazdy kat B.Prosimy o kontakt numer telefonu 882935960 i 605179574

 16. Witam Serdecznie,
  jestem młodą, perspektywiczną osobą, szybko uczącą się, oraz bardzo zdecydowaną co do pracy w Norwegi.
  Mam 18 lat, lecz mimo dość młodego wieku jestem osobą niezwykle odpowiedzialną, i chcącą zarobić „pare złoty” w najbliższe wakacje.
  Znam język Angielski na poziomie komunikatywnym, niestety języka norweskiego nie znam, lecz pragnę nauczyć się go w niedalekiej przyszłości.
  Proszę państwa o kontakt na e-mail: piotr.bane@gmail.com

 17. patrycja22571830 na 8 kwietnia 2015 @ 15:52

  witam jestem zainteresowana wraz z mezem praca przy zbiorach truskawek mamy mozliwos przyjazdu wlasnym autem jestemy przystosowani do ciezkiej pracy fizycznej pracowalismy przy zbiorach roznych sezonowych owocow rowniez truskawek bardzo nam zalezy na tej pracy prosimy o kontakt na gmaila patrycja.h22@gmail.com

 18. Witam,
  jako gruba czteroosobowa (2 pary) jesteśmy zainteresowani zamieszczonym przez Państwa ogłoszeniem.
  Jesteśmy młodymi sprawnymi ludźmi, którzy chcą uczciwie dorobić w okresie wakacyjnym, zatrudniając nas mogą Państwo liczyć na sumienne i rzetelne wykonywanie pracy, odpowiedzialność związaną z wykonywaną pracą i młodzieńczy zapał. Wszyscy posiadamy ważne badania sanepidowskie, 3 osoby posiadają prawo jazdy kar.: B oraz mamy możliwiść dojazdy do miejsca zatrudnienia własnym samochodem.
  W załączniku znajdują się nasze profile cv,
  Pozdrawiamy serdecznie i mamy nadzieję na odzwe z Państwa strony.

 19. Witam .
  Wraz z kolegą jesteśmy wielce zainteresowani podjęciem pracy przy zbiorach truskawki w Norwegii .
  Dwie osoby , mężczyźni w wieku 18 lat , bez nałogów , punktualni , sumienni , sprawni i wytrzymali fizycznie . Język angielski opanowany na poziomie komunikatywnym oraz posiadamy doświadczenie w zbiorach truskawki .
  Kontakt:
  nr telefonu :+48 696-692-003
  mail: dario1972.37@gmail.com

  • Miałem oddzwonić do przedstawiciela waszej firmy w sprawie ustalenia szczegółów podjęcia pracy lecz niestety nie zapisałem numeru telefonu tego Pana . Mam pytanie czy mogę ponownie dostać telefon kontaktowy do któregoś z waszych przedstawicieli ?

 20. Witam,
  Jestem zainteresowany państwa ofertą. Mam 21 lat i jestem studentem na wydziale budownictwa. W swoim życiu bardzo dużo podróżuje więc nie będę miał problemu z aklimatyzacją się w nowym miejscu, ponadto mam bogate doświadczenie jeżeli chodzi o zbiory truskawek to pracowałem przy nich przez 3 sezony w Polsce, więc z pewnością jeżeli chodzi o taki rodzaj pracy nic mnie nie zaskoczy. Posiadam prawo jazdy kategorii B, język angielski na poziomie komunikatywnym.Bardzo zależy mi na podjęciu tej pracy,więc proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby pozdrawiam.Kontakt: lukasz11115511@interia.pl

 21. Zmotywowani na 10 kwietnia 2015 @ 22:14

  Witam,

  Ja 21 latek, oraz moich czworo przyjaciół, jesteśmy poważnie zainteresowani tym zbiorem.
  Mamy za sobą zbiory truskawek, borówek jak i zaliczoną pracę w Anglii w chłodni czy przy 13 godzinnym zbiorze w Niemczech. Fizyczna praca za granicą, w obcym języku jest nam nie straszna. Komunikatywny angielski, bardzo dobra wytrzymałość fizyczna. Jesteśmy żwawi, ambitni, pracowici, a przede wszystkim mocno zmotywowani na to by zarobić. Mamy swoje marzenia, jak podróż rowerem do Izraela. Myślę, że odpowiednia motywacja zmusza solidnie ludzi do tego, by dobrze pracować.Towarzyscy, otwarci, oczywiście bez nałogów i z prawem jazdy kategorii B. Jesteśmy w stanie pracować od początku lipca, aż do końca września.
  Proszę o kontakt: 503 591 163
  mateusz.cap@gmail.com

  Pozdrawiam
  Mateusz

 22. Witam. 3 mlode dziewczyny chętne do pracy. Posiadamy doświadczenie w zbiorach truskawek i innych owoców. Znam jezyk angielski na dobrym poziomie. Jesteśmy sumienne i wytrzymałe fizycznie.

  Proszę o kontakt na lizzie_12@wp.pl

 23. Witam, jestem zainteresowany pańską ofertą pracy. Mam 23 lata, sprawny fizycznie, komunikatywny angielski, bez nałogów, doświadczenie w pracy przy zbiorach, prawo jazdy kat B
  Kontakt:
  Tel 798460398
  Email orzechowski92@o2.pl

 24. mateusz1310 na 14 kwietnia 2015 @ 18:45

  Witam,
  wraz z kuzynem jesteśmy zainteresowani tą pracą.
  Jesteśmy mężczyznami w wieku 18 i 22 lata, bez nałogów, chętni do pracy, wytrzymali i silni fizycznie. Znamy język angielski na poziomie podstawowym. Starszy z nas posiada prawo jazdy kat. B , więc możemy przyjechać na miejsce zatrudnienia własnym samochodem. Pracowaliśmy już przy zbiorach i mamy chęć dorobić sobie w okresie wakacyjnym pracując u Państwa. W pracy jesteśmy sumienni szybcy i dokładni. Jesteśmy dyspozycyjni od początku lipca do końca sierpnia. Pozdrawiamy i liczymy na kontakt z Państwa strony.

  Kontakt :
  nr telefonu : +48 605 110 976
  mali : mickej13@wp.pl

 25. Witam,

  Jestem zainteresowany podjęciem pracy u państwa. Mam 20 lat i ubiegam sie na studia medyczne. 24.06.2015 kończę wszystkie egzaminy i od tego momentu jestem dyspozycyjny do końca września. Posługuje się płynnie językiem angielskim na poziomie B1/B2. Jestem dobrze zbudowaną, wysportowaną, odporna psychicznie oraz fizycznie,komunikatywną,nie szukająca problemów,tolerancyjną, chętną osobą do pracy. Posiadam prawo jazdy kategorii B oraz umiem jeździć ciągnikiem rolniczym. Pracowałem już przy zbiorach wielu owoców i mam doświadczenie. Nie posiadam żadnych nałogów oraz jestem zdrowy i gotowy do ciężkiej pracy.

  Będę bardzo wdzięczny za odpowiedz w sprawie pracy.
  Pozdrawiam
  Bartosz Cybulski
  bartoszcybulski95@gmail.com

 26. Witam.
  Ja z moim kolegą jesteśmy zainteresowani tą oferta pracy.Jesteśmy osobami osiemnastoletnimi,w pełni zdrowymi,bez nałogów,jesteśmy również wysportowani,co z całą pewnością przyda się przy wykonywaniu tego rodzaju pracy.
  W zeszłym roku pracowaliśmy na budowie, wiec nie straszna nam ciężka praca.Angielski oboje mamy opanowany w stopniu komunikatywnym.
  Kontakt:
  mail; 19illus20@gmail.com

 27. Witam,
  Trzej młodzi 20-latkowie są zainteresowani tą ofertą pracy. Poszukujemy pracy na okres wakacyjny. Jesteśmy pracowitymi osobami które rzetelnie wykonują swoją prace, posiadamy doświadczenie przy zbiorze warzyw i owoców. Mamy opanowany angielski w stopniu komunikatywnym. Posiadamy doświadczenie w pracy w Norwegii w okresie wakacyjnym.
  Kontakt:
  email: umpp@wp.pl

 28. Witam, ja z kuzynem i kolegą jesteśmy zainteresowani pracą. Jesteśmy grupą w wieku 17-18 lat z niemałym doświadczeniem przy tego typu pracy- mamy u siebie dosyć duże poletko truskawek. Jesteśmy wysportowani, zaangażowani w tym co robimy, bez nałogów. Mamy możliwość przyjechania do pracy w dowolnym terminie oraz możemy zostać na dłużej. Angielski rozumiemy na poziomie średnim. Jesteśmy w szkole elektronicznej co świadczy o tym, że poradzimy sobie z każdym problemem 🙂 Proszę bardzo o kontakt ze mną. Ta praca jest nam bardzo potrzebna, gdyż chcielibyśmy za te pieniądze otworzyć serwis elektroniczny oraz urządzić sobie w domu siłownię 🙂

 29. Witam, ja z kuzynem i kolegą jesteśmy zainteresowani pracą. Jesteśmy grupą w wieku 17-18 lat z niemałym doświadczeniem przy tego typu pracy- mamy u siebie dosyć duże poletko truskawek. Jesteśmy wysportowani, zaangażowani w tym co robimy, bez nałogów. Mamy możliwość przyjechania do pracy w dowolnym terminie oraz możemy zostać na dłużej. Angielski rozumiemy na poziomie średnim. Jesteśmy w szkole elektronicznej co świadczy o tym, że poradzimy sobie z każdym problemem 🙂 Proszę bardzo o kontakt ze mną. Ta praca jest nam bardzo potrzebna, gdyż chcielibyśmy za te pieniądze otworzyć serwis elektroniczny oraz urządzić sobie w domu siłownię 🙂
  Proszę o kontakt na mail: krzysztoffarian@gmail.com lub nr tel. 787847073
  Pozdrawiam

 30. Wraz z koleżanką (20lat, ja 21) jesteśmy zainteresowane tą ofertą pracy. Jesteśmy energicznymi studentkami, pracowitymi i ciekawymi świata. Mamy doświadczenie przy pracy z roślinami. Obie posiadamy prawo jazdy kat. B. Angielski znamy w stopniu zaawansowanym.
  kontakt 601981121
  lalanula@gmail.com

 31. BorysRafalKamilaBartek na 25 kwietnia 2015 @ 22:58

  Kamila 24 lata
  Borys 24 lata
  Rafał 26 lat
  Bartek 22 lata
  Doświadczeni w zbiorach truskawek,sprawni fizycznie,sumienni.
  Borys zna język angielski perfekcyjnie,pozostali w stopniu pozwalającym na komunikację.
  Posiadamy możliwość przyjazdu samochodem.
  Zależy nam na podjęciu pracy,gdyż potrzebujemy pieniędzy by kontynuować studia.
  kontakt: boryswalentek@gmail.com

 32. bartek1000 na 26 kwietnia 2015 @ 20:11

  Dzień dobry!
  Jeżeli Państwa ogłoszenie jest nadal aktualne byłbym bardzo zainteresowany podjęciem pracy w Państwa firmie. Mam 25 lat, jestem osobą rzetelną, odpowiedzialną, pracowitą, silną fizycznie i wytrzymałą. Posiadam doświadczenie w pracy przy zbiorach. Bardzo prosiłbym o pozytywną odpowiedz na adres bartekbwin@interia.pl lub kontakt po numerem tel. 690-689-604. Dziękuję i pozdrawiam

 33. Dzień dobry,
  Razem z dziewczyną chcielibyśmy podjąć pracę na wakacje.
  Bardzo interesuje nas powyższa oferta.
  Obydwoje studiujemy, mamy doświadczenie w zbiorach owoców (borówka amerykańska),
  wiek 21-22 lata, angielski na poziomie komunikatywnym. Jesteśmy osobami rzetelnymi i odpowiedzialnymi. Nie straszna nam praca w trudnych warunkach.
  W razie pozytywnego rozpatrzenia naszego zgłoszenia prosimy o kontakt:
  e-mail: pawelekk987@gmail.com
  nr tel: 535-806-898

 34. fielmann na 17 maja 2015 @ 16:24

  Witam! Mam 18 lat i jestem zainteresowany praca na zbiorach. Sprawny fizycznie, wytrzymaly psychicznie jak i fizycznie, silny. Posiadam prawo jazdy kat. B, jezykiem angielskim posluguje sie bezproblemowo. Jestem bardzo zmotywowany do pracy, nie brak mi zapalu. Zawsze w okresie wakacyjnym pracuje fizycznie oraz w ciagu roku szkolnego kiedy jest tylko okazja. Bez nalogow.

  kontakt:

  e- mail beniamin.nawara@gmail.com

  telefon 690024888

 35. q1w2e3r4_93 na 31 maja 2015 @ 19:01

  Witam mam na imię Mateusz 22 lata jestem zwarty i gotów do podjęcia się ciężkiej pracy po raz kolejny zagranicą mam doświadczenie przy zbiorach szparagów. Znajomość języków to Angielski B1 oraz Niemiecki B2. Pozdrawiam i do usłyszenia Mateusz 661-854-702

 36. witam
  Ja i kolega jestesmy zainteresowani pracą przy zbiorach.Jestesmy ambitni uczciwi i pracowici .Mamy doświadczenie przy zbiorach
  Tel:883454215

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.