163,84 brutto/h NOK

Od zaraz bez języka dam pracę w Norwegii dla par pakowaczy przy pakowaniu sera w Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 września 2020 03:08

Od zaraz również dla par dostępna aktualna oferta pracy w Norwegii przy pakowaniu sera krojonego w Stavanger. Zatrudnienie bez znajomości języka dla pakowaczy z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz sera

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Start: od zaraz

Pensja: 163,84 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • na początku osoba zatrudniona przejdzie badania bezpłatne oraz rzetelne szkolenie pracownicze z zasad BHP, a później stanowiskowe
  • do zadań będzie należało pakowanie sera krojonego żółtego na tackach i wkładanie do maszyny paczkującej
  • pracownik będzie zajmował się przeprowadzaniem kontroli jakości, obsługi urządzeń, dbaniu o ciągłość itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • wysoka motywacja, sumienność, zdyscyplinowanie
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • możliwość pracy zmianowej
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji

Zapewniamy:

  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta
  • odpłatne w pełni wyposażone lokum, koszt to 3200 NOK miesięcznie od osoby
  • norweską umowę o pracę z wszystkimi dodatkami, urlopem, ubezpieczeniem itp.
  • pracodawca oferuje możliwość skorzystania na miejscu z taniego kursu języka norweskiego – dofinansowanie będzie uznawane wyłącznie dla pracowników którzy zaliczają poszczególne segmenty programowe

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres.

Rekrutacja aktywna do 21 września 2020.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 8255f52d31417e28