od 150/h +napiwki NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez znajomości języka dla kierowcy kat.B Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2022 00:44

Oferujemy zatrudnienie w restauracji włoskiej dla kierowcy kat.B przy dowożeniu pizzy. Od zaraz oferta pracy w Norwegii jako dostawca bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: kierowca kat. B – Dostawca pizzy

Miasto: Oslo, Norwegia

Pensja: od 150 NOK na godzinę pracy + napiwki

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca dla kierowcy w restauracji włoskiej przy rozwożeniu pizzy oraz makaronów
  • w przypadku braku kursów – pomoc w restauracji

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy z ludźmi
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • małe auto, najlepiej w gazie
  • możliwość pracy w godzinach wieczornych i popołudniowych
  • wysoka motywacja, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • mile widziane doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego
  • sumienność, energiczność
  • dostępność od zaraz

Oferujemy:

  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia przez cały okres zatrudnienia
  • rodzinną atmosferę
  • dobre i pewne zarobki
  • system premiowy
  • wsparcie przy wszelkich sprawach na miejscu
  • pracodawca zapewnia częściowy zwrot za użytkowanie samochodu prywatnego w celach służbowych – dodatki na paliwo, naprawy, ubezpieczenie

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres dostępny poniżej:

mateusz.roguski@onet.pl

ID ogłoszenia: 853623ef47b86589