167 brutto/h NOK

Od zaraz fizyczna praca w Norwegii pomocnik w sklepie bez znajomości języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 marca 2017 02:27

Możliwość podjęcia fizycznej pracy w Norwegii na stanowisku pomocnika. Zatrudnienie w sklepie wielkopowierzchniowym z Oslo od zaraz dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – pomoc w sklepie
Rozpoczęcie: od zaraz
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wynagrodzenie: 167 NOK na godzinę pracy

Obowiązki:

  • wykładanie produktów na półki
  • porządkowanie artykułów na regałach
  • pomoc w rozładunku i załadunku
  • przygotowywanie ekspozycji
  • zmiany cen i odpowiednie oznaczanie promocji
  • usuwanie produktów przeterminowanych
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego wyjazdu i podjęcia pracy w Norwegii
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdyscyplinowanie, pracowitość
  • świetne zorganizowanie
  • wysokie zmotywowanie
  • zdolność do pracy w grupie
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • bezwzględna uczciwość, sumienność i rzetelność

Zapewniamy:

  • norweskie warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę, początkowo na 3 miesiące próbne a dla najlepszych stałe zatrudnienie
  • zamieszkanie zapewnione płatnie
  • pełny etat
  • pracę zmianową

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego fp/03/17. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo
mail: norwayworkers@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 30558cb17a974eee