171/h brutto NOK

Od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka na produkcji lodów fabryka Gjelleråse

  • Miasto: Gjelleråse
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2022 00:29

Oferujemy zatrudnienie w fabryce lodów z Gjelleråse na produkcji wyrobów mrożonych. Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii także bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji lodów

Rozpoczęcie zatrudnienia: od kwietnia 2022

Miasto: Gjelleråse, Norwegia

Pensja: 171 NOK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • oferta dotyczy pracy na produkcji lodów
  • zadania wykonywane są w warunkach chłodniczych
  • obowiązkiem będzie między innymi: obsługiwanie urządzeń, nieskompilowane i powtarzalne prace przy linii produkcyjnej, przeprowadzanie kontroli jakości

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • pełna punktualność
  • przykładanie się do zadań
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • umiejętność wydajnej pracy w zespole
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • pracę w systemie zmianowym
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz w oparciu o norweską umowę o pracę
  • pracę zmianową
  • gruntowne przeszkolenie zorganizowane na miejscu w języku polskim
  • pomoc rezydenta Polaka
  • zamieszkanie odpłatne w kwaterach pracowniczych niedaleko zakładu pracy
  • opcja przedłużenia okresu zatrudnienia dla pracowników najlepszych
  • pierwszą umowę na 6 miesięcy

Aplikacja:

Kandydaci spełniający podane wymagania, i akceptujący warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „produkcja lodów 2022”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Brugata 23 0186 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 5136251d7084f845