169/h brutto NOK

Od zaraz Norwegia praca przy sprzątaniu po remontach z językiem angielskim Askim

  • Miasto: Askim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 czerwca 2021 01:06

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Norwegii dla chętnych ze znajomością języka angielskiego. Od zaraz zatrudnienie w Askim przy sprzątaniu po remontach. Zakwaterowanie zapewnione jest przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka po remontach

Lokalizacja: Askim, Norwegia

Zarobki: 169 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca fizyczna, wykonywana w małych grupach przy sprzątaniu mieszkań/firm po remontach
  • pracownik będzie zajmował się usuwaniem kurzu, zabrudzeń po materiałach budowlanych, odkurzaniem, myciem armatury, myciem powierzchni, luster, ścian, okien żyrandoli itp.
  • konieczne jest drobiazgowe sprzątanie
  • pracownik NIE JEST odpowiedzialny za wynoszenie gruzu po remoncie, jednak może być to zadaniem za zgodą i z wyższym wynagrodzeniem

Wymagania:

  • brak nałogów
  • solidne wypełnianie powierzonych zadań
  • wysoka sprawność fizyczna
  • przykładanie się do obowiązków
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność pracy w grupie
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • wsparcie w szukaniu oraz rezerwacji mieszkania do wynajęcia
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • pełny etat
  • pomoc rezydenta Polaka
  • rzetelne szkolenie pracownicze przeprowadzone w języku polskim na miejscu + trening
  • środki ochrony osobistej
  • wszelkie sprzęty i chemię do sprzątania
  • płatny urlop
  • ubezpieczenie i świadczenia

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia z dokładnym opisaniem umiejętności oraz posiadanym doświadczeniem na adres:

michal.korzybski@onet.eu

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękuję.
Michał Korzybski

ID ogłoszenia: 82360c399ad5b8d9