154,20/h brutto NOK

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Norwegii bez języka w pralni przemysłowej Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 stycznia 2020 15:26

Zatrudnienie w Bergen dla chętnych bez znajomości języka. Od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii dla pralni przemysłowej przy obsłudze maszyn oraz prasowaniu i składaniu prania.

Stanowisko: Pracownik prali przemysłowej

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Wynagrodzenie: 154,20 NOK brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • fizyczna praca w pralni przemysłowej
  • do zadań należy obsługiwanie pralek, sortowanie, pakowanie, prasowanie prania
  • dbanie o wysoką jakość wykonywanej pracy
  • pilnowanie porządku

Oczekiwania:

  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • wysoka motywacja
  • dobra sprawność fizyczna
  • dostępność od zaraz na pół roku
  • samodzielność
  • umiejętność wydajnej pracy w grupie
  • zaangażowanie oraz niezawodność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na pół roku
  • umowę norweską z ubezpieczeniem i gwarancją dostępu do świadczeń socjalnych
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • atrakcyjne premie, między innymi za frekwencję
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę za 3500 NOK miesięcznie od osoby
  • pracę w miłej, rodzinnej atmosferze
  • wysokie wynagrodzenie
  • zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy
  • solidne warunki zatrudnienia

Aplikacja:

Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej e-mail z podaniem numeru referencyjnego:

arbeider/01/20

Rozpoczęcie pracy od zaraz.

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

e-mail: Arbeid-Nyheter@consultant.com

ID ogłoszenia: 1535e22dd843b927