do ustalenia NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii dla DEKARZY w budownictwie – 10 stanowisk!

  • Miasto: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 sierpnia 2013 00:37

Agencja pracy za granicą dla klienta poszukuje 10 dekarzy do pracy w Norwegii od zaraz w budownictwie przy tworzeniu konstrukcji  dachowych, kryciu dachów, izolowaniu, instalowaniu rynien etc. Oferta dla osób ze znajomością języka angielskiego, norweskiego lub szwedzkiego.

Agencja Pracy Koncepcja dla swojego NORWESKIEGO KLIENTA poszukuje 10 :

DEKARZY

Miejsce pracy : Norwegia

Wymagania:

  • dobra znajomość jednego z języków obcych: angielskiego, norweskiego lub szwedzkiego
  • min. 5 letnie doświadczenie w kryciu dachów płaskich i skośnych (dachówka, blachodachówka, łupek, płyty metalowe)

Obowiązki:

  • tworzenie konstrukcji dachowych
  • krycie dachów płaskich i skośnych (dachówka, blachodachówka, łupek, płyty metalowe)
  • izolowanie dachów
  • układanie membran dachowych
  • instalowanie rynien

Norweski pracodawca oferuje:

  • Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Umowę o pracę na czas NIEOKREŚLONY z 2 tyg. okresem próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (min 37,5 – max. 48)
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Dodatek urlopowy
  • Dodatki rodzinne na wychowanie dzieci i na niepracujących członków rodziny
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Liczba miejsc ograniczona. Aplikuj już dziś!

Kandydatów spełniających wymagania zapraszamy do przesyłania CV w języku angielskim lub norweskim wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych oraz referencjami na adres email: norwegia@koncepcja.eu

Koniecznie z adnotacją w temacie maila: ‘Dekarz -NORWEGIA”
Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 8 lat. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Agencja Pracy Koncepcja
Wrocław ul. Podwale 62 pok. 01
norwegia@koncepcja.eu

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Od ponad 8 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

ID ogłoszenia: 85151fab7380d4cc