186/h brutto NOK

Od zaraz praca w Norwegii bez języka dla par na produkcji detergentów Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 marca 2019 22:14

Zatrudnienie w fabryce z Fredrikstad dla par na produkcji detergentów. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii również bez znajomości języka i doświadczenia. Pracodawca pomaga zorganizować zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia

Wynagrodzenie: 186 NOK/h brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca w fabryce na produkcji środków chemicznych – kapsułek do prania, zmywarek, proszków, płynów do mycia naczyń itp.
  • wykonywanie prac porządkowych, dbanie o jakość oraz pakowanie

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • odpowiedzialność
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • rzetelnego pracodawcę
  • prace w młodym, przyjaznym i pomocnym zespole
  • zakwaterowanie zorganizowane za 4500 NOK miesięcznie
  • wsparcie w zorganizowaniu odpłatnego zakwaterowania na miejscu
  • rzetelne przeszkolenie
  • pomoc na miejscu we wszelkich kwestiach

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego: pro/p003/19.

W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

LW: Darmowy licznik odwiedzin

ID ogłoszenia: 3845c7a94a703359

9 komentarzy na “Od zaraz praca w Norwegii bez języka dla par na produkcji detergentów Fredrikstad”

  1. aldona55 na 10 marca 2019 @ 15:27

    Witam jestes my para I jestesmy zainteresowani oferta pracy

  2. Andrzej2828 na 14 kwietnia 2019 @ 19:46

    Witam ja wraz z moja narzeczoną jestesmy zainteresowani ta pracą

  3. Haski1709 na 11 maja 2019 @ 14:25

    Jesteśmy zainteresowani oferta pracy.

  4. ORLANDO BYGG na 6 czerwca 2019 @ 17:16

    WITAM PROSZE O KONTAK ,JESTEM ZAINTERESOWANY PRACA NA PRODUKCJI .TEL . 96848647

  5. Witam, jesteśmy zainteresowani oferta pracy, posiadam referencje od Norweskich pracodawców.

  6. DZIEN DOBRY kontakt 508 333 934 Para SZUKA Pracy. pozdrawiam

  7. Anna4321 na 17 lipca 2019 @ 10:22

    Witam jesteśmy zainteresowani Para szuka pracy.Nr tel 733442827

  8. Agnieszkakrolik1983 na 18 lipca 2019 @ 10:56

    Dzień dobry para szuka pracy tel 609-349-740. Posiadam doświadczenie w pracy na produkcji, w gastronomii,i sprzedaży.

  9. 14111984dyzio na 31 lipca 2019 @ 14:56

    witam pawel szafranski oraz moja partnerka jestesmy zainteresowani wasza oferta prosze o kontakt pod numerem telefonu +48-663953585