120/h brutto NOK

Od zaraz praca w Norwegii bez języka jako kierowca kat.B dostawca pizzy Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 września 2019 01:40

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla kierowcy kat.B przy dowozie pizzy. Zatrudnienie w restauracji włoskiej z Oslo bez znajomości języka dla dostawców jedzenia.

Stanowisko: Kierowca kat.B – dostawca pizzy

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Pensja: 120 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • łatwa praca na stanowisku kierowcy kat.B przy dowozie dań gotowych z restauracji włoskiej – pizzy, makaronów, zapiekanek

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • prawo jazdy kat.B i własne auto
  • przyjazne nastawienie, optymizm, wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie, sumienność
  • możliwość pracy po godzinie 18, w piątki i weekendy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dużą zaletą będzie doświadczenie

Zapewniamy:

  • pracę w Niemczech od zaraz
  • raz na dzień pracy przysługuje bezpłatny obiad
  • odpłatne zakwaterowanie w wynajmowanych mieszkaniach
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • wdrożenie w obowiązki
  • zwrot kosztów za paliwo oraz ubezpieczenie i naprawy serwisowe – udział % do uzgodnienia z pracodawcą

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres dostępny poniżej:

mateusz.roguski@onet.pl

ID ogłoszenia: 7605d7ca1677e4b1