169/h brutto NOK

Od zaraz praca w Norwegii z j. angielskim przy sprzątaniu po remontach w Askim 2020

  • Miasto: Askim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2020 19:07

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu po remontach budowlanych. Zatrudnienie dla Polaków ze znajomością języka angielskiego w Askim.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Askim, Norwegia

Wynagrodzenie: 169 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za świadczenie usług sprzątania po remontach w domach, mieszkaniach oraz lokalach przemysłowych
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie przeważnie praca w zespole przy doprowadzeniu powierzchni do wprowadzenia się
  • zadania polegać będą na usuwaniu kurzu, pyłu oraz zabrudzeń po materiałach budowlanych, odkażanie powierzchni, mycie okien itp.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • brak uzależnień
  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • umiejętność pracy w grupie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • świetne zorganizowanie
  • odpowiedzialność, sumienność, solidność

Zapewniamy:

  • pomoc w szukaniu kwatery do wynajęcia
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • na miejscu pracodawca zapewnia wszelkie środki ostrożności, materiały, sprzęty oraz chemię do sprzątania
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • solidne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne zarobki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia z dokładnym opisaniem umiejętności oraz posiadanym doświadczeniem na adres:

michal.korzybski@onet.eu

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękuję.
Michał Korzybski

ID ogłoszenia: 2025e9057a65e808