23500/mc + zakwaterowanie NOK

Oferta fizycznej pracy w Norwegii bez języka przy naprawie palet od zaraz Ålesund

  • Miasto: Ålesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2019 23:14

Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka z zapewnionym bezpłatnym zakwaterowaniem. Oferta z Ålesund aktualna od zaraz przy naprawie palet drewnianych.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Ålesund, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 23500 NOK miesięcznie brutto

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca fizyczna polegająca na sortowaniu oraz samodzielnej ocenie stanu palet a następnie naprawieniu i pomalowaniu
  • zadania wykonywane są manualne, z użyciem elektronarzędzi

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobra kondycja fizyczna
  • zdolności manualne
  • szybkość i energiczność
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • mile widziane doświadczanie w pracy na analogicznym stanowisku
  • brak problemów ze zdrowiem
  • zdyscyplinowanie, odpowiedzialność, pracowitość

Oferujemy:

  • prace na okres 6 miesięcy
  • stałe godziny od 8 do 16, pięć dni w tygodniu
  • świadczenia socjalne, urlop płatny, odprowadzanie składek i płacenie podatku
  • norweską umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem
  • zatrudnienie od zaraz
  • wsparcie rezydenta polskojęzycznego na miejscu
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca kwietnia 2019.

Pierwszy wyjazd zaplanowany jest nawet od zaraz.

e-mail: soknadansatte@fast-email.com

ID ogłoszenia: 2865ca899627af21

1 odpowiedź na “Oferta fizycznej pracy w Norwegii bez języka przy naprawie palet od zaraz Ålesund”

  1. praca100procrnt na 22 kwietnia 2019 @ 21:43

    Chętny Krzysztof Kulinski numer telefonu 792990312 poczta krzysiek1kulinski1@interia.pl