do uzgodnienia NOK

Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka Stavanger malarz na budowie

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 listopada 2015 23:03

Firma budowlana ze Stavanger poszukuje malarzy do malowania na dużych powierzchniach. Oferta pracy w Norwegii bez języka norweskiego w budownictwie dla Polaków z odpowiednimi kwalifikacjami oraz dobrą znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Malarz budowlany

Lokalizacja: Stavanger, Oslo lub Bergen, Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • prace malarskie na dużych powierzchniach
  • umiejętne obsługiwanie sprzętu malarskiego

Oczekujemy:

  • praktyczna znajomość zawodu oraz umiejętność obsługiwania sprzętu malarskiego do dużych powierzchni
  • przynajmniej 5 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • wysoka kondycja fizyczna
  • posiadanie doświadczenia zdobytego w krajach skandynawskich będzie atutem
  • obowiązkowo dobra znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na legalnej umowie
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałego zatrudnienia w Norwegii
  • zapewnione w pełni norweskie warunki pracy
  • pomoc w zorganizowaniu miejsca zamieszkania
  • wsparcie polskich konsultantów
  • pomoc w formalnościami na miejscu
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • dla chętnych możliwość korzystania z regularnych zjazdów do PL

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem CV poprzez stronę:

źródło: http://cwork.pl/oferty-pracy/hot-jobs/malarz-3/

ID ogłoszenia: 590564a2ab1b5b4f