Do uzg. NOK

Oferta pracy w Norwegii od zaraz bez języka na magazynie hurtowni części samochodowych w Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 listopada 2022 01:42

Oferujemy zatrudnienie na magazynie w hurtowni części samochodowych z Bergen także bez znajomości języka. Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik magazynu części samochodowych

Miasto: Bergen, Norwegia

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Zarobki: do ustalenia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od grudnia 2022

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w hurtowni części samochodowych jako pomocnik magazyniera
  • do zadań należeć będzie zbieranie zamówień, dbanie o porządek na stanowisku pracy, pilnowanie odpowiedniego zatowarowania, przeprowadzanie regularnych przeliczeń towarów, przyjmowanie dostaw, współpracowanie z innymi działami itp.

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dobra kondycja fizyczna
  • energiczność
  • zdolność do wydajnej pracy w zespole
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę na pełny etat
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • przeszkolenie pracownicze
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu odpłatnie
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • solidne zarobki wypłacane na czas
  • płatny urlop

Aplikacja:
Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post: LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „lagermedarbeider m/11/2022″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 7816380c55e46630