168,40 brutto /h NOK

Oferta pracy w Norwegii od zaraz przy pakowaniu łososia bez języka Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 lutego 2015 20:41

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii dla Polaków – pakowaczy bez języka. Zatrudnienie od zaraz w Bergen przy pakowaniu łososia na linii produkcyjnej. Oferta tymczasowa na ok 4 miesiące.

Stanowisko: pakowacz – pracownik produkcji
Miejsce pracy: Bergen
Zarobki: 168,40 NOK brutto za godzinę
Liczba wakatów: 8
Start: od zaraz

Zadania:
Prosta praca fizyczna przy taśmie produkcyjnej w przetwórni rybnej polegająca na układaniu plasterków wędzonego łososia na tacki zgodnie z podaną wagą. Obowiązkiem pracownika jest również włożenie zapakowanej tacki do maszyny foliującej oraz zdjęcie tacki z taśmy i etykietowanie.

Wymagania:
– sprawność fizyczna, dobry stan zdrowia, wzrok
– dyspozycyjność praktycznie od zaraz
– wytrzymałość na niskie temperatury oraz zapach specyficzny dla przetwórstwa rybnego
– gotowość do podjęcia zatrudnienia co najmniej na 4 miesiące

Oferujemy:
– wynajęte mieszkania 2-3 pokojowe z pokojami 2-osobowymi – koszt ok 2000 NOK miesięcznie od osoby lub 3000 NOK w pokojach jednoosobowych
– umowa na warunkach norweskich za pośrednictwem agencji zatrudnienia
– brak ukrytych opłat za rekrutację
– koszt zakwaterowania potrącany z wynagrodzenia
– pomagamy z organizacją transportu z Polski do Norwegii
– zapewniamy wsparcie przy dopełnieniu formalności

Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej email z podaniem numeru referencyjnego: produksjonsarbeider/05

Rozpoczęcie pracy od zaraz!

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

e-mail: ArbeidNyheter@yahoo.no

ID ogłoszenia: 81754e379d7b5d9d

11 komentarzy na “Oferta pracy w Norwegii od zaraz przy pakowaniu łososia bez języka Bergen”

  1. Witam. Jestem zainteresowany ofertą. Mam doświadczenie w pracy na produkcji żywności. Gotowy do pracy od zaraz

  2. Jestem zainteresowany ofertą.

  3. NataliaAdam na 19 lutego 2015 @ 20:02

    Jesteśmy zainteresowani powyższą ofertą ! Mamy doświadczenie w pracy na produkcji. Język angielski znamy na poziomie komunikatywnym ! Jesteśmy gotowi wyjechać w każdej chwili, na dłuższy okres. Posiadamy własny środek transportu co ułatwiłoby dojazdy do pracy.

  4. Jestem zainteresowany Ofertą. Gotowość do pracy od zaraz.

  5. dawid197779 na 20 lutego 2015 @ 13:47

    Witamy
    Jesteśmy zainteresowani przedstawioną ofertą pracy, Prosimy o kontakt Dawid tel.+48 601 368 046 oraz Andrzej nr tel. +48 792 899 474

  6. Ewelina13 na 20 lutego 2015 @ 20:01

    Jestem zainteresowana ofertą. Będę wdzięczna za kontakt

  7. polonezik99 na 23 lutego 2015 @ 08:56

    Dzień dobry jestem zainteresowany ofertą pracy,przesłałem CV wraz z formularzem zgłoszeniowym,obecnie przebywam w Bergen-Norwegia,czekam na odpowiedz meilową lub telefoniczną.Pozdrawiam.

  8. Bartosz.Wegrzyn1 na 26 lutego 2015 @ 10:48

    Witam jestem zainteresowany wasza oferta pracy posiadam doswiadczenie, jestem calkowicie dyspozycyjny i chetny do pracy, cv wraz ze szczegolowym opisem wlasnej osoby wysylam na email.
    Pozdrawiam Wegrzyn Bartosz

  9. Darek123456 na 27 lutego 2015 @ 01:24

    Dzień dobry jestem zainteresowany ofertą pracy jestem gotowy na wyjazd od zaraz CV przesłałem na maila. Pozdrawiam

  10. Witam,
    Jestem zainteresowany oferta pracy, prosze o kontakt pod numerem 535009210

    Pozdrawiam
    Krystian

  11. marcin271981 na 18 marca 2015 @ 17:01

    Jestem zainteresowany pracą