do ustalenia NOK

Oferta pracy w Norwegii przy pakowaniu, sortowaniu jaj od zaraz Trondheim

  • Miasto: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 maja 2015 01:24

Producent jaj z Trondheim poszukuje od zaraz pakowaczy do pracy w Norwegii przy sortowaniu oraz pakowaniu jaj na linii produkcyjnej. Mile widziana znajomość języka angielskiego i norweskiego.

Stanowisko: pakowacz
Miejsce pracy: Trondheim
Zarobki: do ustalenia
Liczba miejsc: brak informacji
Start: od zaraz

Zadania:
Fizyczna, stojąca praca przy taśmie przy kontroli jakości, sortowanie jaj ze względu na wielkość i jakość oraz pakowanie jajek w wytłoczki papierowe. Ponadto układanie towaru na paletach i owijanie gotowych palet folią stretchową.

Wymagania:
– całkowita dyspozycyjność w okresie wakacyjnym
– posiadanie własnego samochodu
– zdolność do pracy w szybkim tempie
– gotowość do współpracy w grupie osób
– doświadczenie na podobnym stanowisku będzie zaletą

Oferujemy:
– norweskie warunki zatrudnienia
– umowa na okres wakacji (czerwiec – wrzesień)
– negocjowalne warunki płacowe
– praca w miłej atmosferze, w nowoczesnym zakładzie

Jak aplikować?

Zgłoszenia za pośrednictwem strony:

finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=58373474

źródło: Finn.no

ID ogłoszenia: 9825549026654f5d

3 komentarze na “Oferta pracy w Norwegii przy pakowaniu, sortowaniu jaj od zaraz Trondheim”

  1. Witam…podejme sie pracy przy pakowaniu i sortowaniu jaj,,obecnie mieszkam w okolicach Trondheim od okolo pol roku..mam 38 lat,jestem dyspozycyjna,posiadam auto.W Polsce pracowalam na produkcji kosmetykow,jak i warzyw.Nie znam jezyka,,na ta chwile ucze sie j.norweskiego…tel.kontaktowy-4792562486

  2. Witam
    Jesteśmy grupą zorganizowanych studentów gotowych do Ciężkiej pracy, wyjeżdżamy co roku za granicę, więc nie mamy problemów z językiem. Jesteśmy pełni energii, elastyczni. Potrafimy zapewnić sobie własny transport. Planujemy wyjechać 3 osobową grupą.
    Kontakt
    Mail: Aventhelast@gmail.com
    Tel.: 531436887

  3. Witam!

    Trzech pracowitych studentów,
    jesteśmy już w Trondheim,
    znamy angielski,
    mamy samochód, namiot
    Norweski telefon: 486 846 19
    podejmiemy wakacyjną pracę

    mikolajstanislawski@bluetax.pl