170 /h NOK

Oferta pracy w Norwegii w budownictwie dla malarza budowlanego od zaraz

  • Miasto: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 maja 2014 21:24

Zatrudnimy fachowca na stanowisku malarz budowlany w firmie budowlanej. Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii  przy malowaniu, szpachlowaniu i tapetowaniu.

Stanowisko: Malarz budowlany

Miejsce pracy: Norwegia,

Wynagrodzenie: 170 NOK/h

Obowiązki:

  • Zatrudnienie w firmie budowlanej w charakterze malarza.
  • Pracownik będzie odpowiadał za malowanie ścian, szpachlowanie czy tapetowanie.

Oczekiwanie:

  • przynajmniej 3,5 roku udokumentowanego doświadczenia w pracy malarza przy malowaniu np elewacji budynków i wnętrz mieszkalnych oraz przy szpachlowaniu ścian
  • referencje od poprzednich pracodawców
  • wysoka jakość oferowanych usług
  • fachowość
  • dobra znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • zdolność do pracy w grupie

Oferta:

  • możliwość podjęcia pracy na stałe w Norwegii
  • dobre zarobki,
  • legalne zatrudnienie z ubezpieczeniem o odprowadzaniem składek
  • pomagamy w poszukiwaniach zamieszkania i przy organizowaniu niezbędnych spraw urzędowych czy organizacyjnych

Aplikacja:
Poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 611537dc8c7b7af6

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Norwegii w budownictwie dla malarza budowlanego od zaraz”

  1. Mariusz Tytro na 29 maja 2014 @ 11:44

    witam
    jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy
    proszę o kontakt
    tel+48784044225
    mariusztytro@o2.pl