172 brutto/h NOK

Oferty pracy w Norwegii dla par na produkcji elektroniki bez języka Moss

  • Miasto: Moss
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 listopada 2014 04:34

Producent elektroniki z Moss poszukuje pary chętne do pracy w Norwegii przy produkcji – montażu elementów bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie na okres próbny z możliwością przedłużenia.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Moss
Liczba miejsc: 6
Zarobki: 172 NOK brutto/h (156 brutto po odliczeniu kosztów mieszkania)
Start: od zaraz

Obowiązki:
– praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na montażu poszczególnych elementów modułów elektronicznych (każdy pracownik odpowiada za montaż części na innym etapie produkcji)
– lutowanie (po przeszkoleniu)
– kontrola jakości, podpinanie urządzeń pod testery diagnostyczne
– pakowanie urządzeń do pudełek, wkładanie gwarancji, dodatkowych akcesoriów etc.
– prace magazynowe

Wymagania:
– język angielski w mowie i piśmie na poziomie bardzo dobrym
– mile widziane doświadczenie produkcyjne, na montażu
– chęć do szybkiego podjęcia zatrudnienia
– dyspozycyjność co najmniej na 3 miesiące
– pozytywne nastawienie, komunikatywność, umiejętność współpracy w grupie
– osoby przebywające w Norwegii brane będą pod uwagę w pierwszej kolejności

Oferujemy:
– 3-miesięczne zatrudnienie za pośrednictwem agencji
– po tym okresie możliwa stała umowa bezpośrednio u pracodawcy
– zapewnione zakwaterowanie w komfortowych warunkach
– pomoc przy formalnościach
– telefoniczne wsparcie koordynatora/tłumacza

Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej email z podaniem numeru referencyjnego: produksjonsarbeider/15

Rozpoczęcie pracy od 8-go grudnia! Umowa do połowy marca 2015 (możliwość przedłużenia).

Kontakt:

[hidepost=0]  Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

e-mail: ArbeidNyheter@yahoo.no [/hidepost]

ID ogłoszenia: 35454711fc6e03a8

6 komentarzy na “Oferty pracy w Norwegii dla par na produkcji elektroniki bez języka Moss”

  1. Witam 🙂 Może ktoś również jest zainteresowany ofertą. ale nie ma ‘pary’?

  2. Od dawna szukałem takiej oferty pracy. Pracowałem 9 miesięcy przy produkcji elektroniki i nie potrzebowałem żony ani dziewczyny do wykonywania swojej pracy. Ciekawe co się robi w tej fabryce w Norwegii, że to praca dla par. Wykształcenie i chęci do pracy już nie wystarczą.
    Oj przepraszam, w tej pracy wykształcenie nie jest wymagane (ale ze mnie gapa), jak porównać czego uczą w szkołach z tym co robi sie w pracy to rzeczywiście lepiej iść potańczyć niż się uczyć.

  3. seb abraham na 17 grudnia 2014 @ 18:14

    Wyslalem, emaila, jestem gotowy z para jechac do pracy od zaraz!

  4. witam nie mam pary ale pracowałem rok na produkcji w panasoniku (pilzno czechy)gerard (45)lat mój nr 690-244-915