Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

160 NOK/h NOK

Ogłoszenia pracy w Norwegii przy wykończeniach budowlanych – Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 1 czerwca 2013 02:18

Agencja pracy za granicą dla klienta z Bergen poszukuje od zaraz osoby do pracy w Norwegii na budowie -  przy wykończeniach budowlanych. Do obowiązków pracownika będzie należała praca przy montażu systemów ścian oraz sufitów podwieszanych.

stanowisko:  pracownik budowlany przy wykończeniach

Miejsce pracy: Bergen

Zarobki: 160 NOK/h

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Obowiązki: montaż systemów ściennych i sufitów podwieszanych plus inne prace wykończeniowe w hotelach i biurowcach.

Wymagania:
- Komunikatywna znajomość j.norweskiego LUB dobra znajomość j.angielskiego, język będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej
- Doświadczenie zawodowe min. 3 lata, mile widziane doświadczenie w pracy z systemami DEKO, Amstrong, Knauf lub innymi. W tradycyjnym systemie ścian szklanych DEKO moduły ścian o szerokości 90 i 120 cm, o różnych wysokościach montuje się na galwanizowanym stalowym szkielecie, składającym się z pionowych słupków stalowych, mocowanych w specjalnym profilu do podłogi i sufitu. Po obu stronach szkieletu instalowane są tafle szklane z bezpiecznego szkła hartowanego lub płyty gipsowe grubości 13 mm każda.

- Preferowani kandydaci, którzy posiadają doświadczenie w pracy w Norwegii lub innym kraju skandynawskim.

Norweski pracodawca oferuje:
- Umowę o pracę z pracodawcą norweskim,
- Praca na pełny etat plus nadgodziny,
- Czas pracy: min. 37,5 max 48 godzin w tygodniu,
- Stawka godzinowa min. 160 NOK/h
- Dodatki rodzinne na wychowanie dzieci oraz na niepracujących członków rodziny mieszkających w Norwegii lub w Polsce,
- Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
- Dodatek urlopowy
- Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu mieszkania oraz kwestiach związanych ze sprowadzeniem rodziny.

Sposób aplikowania: CV w języku angielskim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres:

norwegia@koncepcja.eu

Koniecznie z adnotacją w temacie maila: ” monter sufitów i szklanych ścian”

Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Koncepcja jest agencją pośrednictwa pracy w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr. 1926. Od ponad 8 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

ID Ogłoszenia: 9951a4ab029a929

1,249 liczba wyświetleń, 2 dzisiaj