158,60/h brutto NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii przy sprzątaniu obiektów od zaraz z językiem angielskim Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 lipca 2018 00:20

Zatrudnienie z językiem angielskim w Stavanger na stanowisku sprzątacza – sprzątaczki. Ogłoszenie pracy w Norwegii do podjęcia od zaraz przy sprzątaniu urzędów, hal sportowych magazynów itp.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Stavanger, Norwegia

Wynagrodzenie: 158,60 NOK na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • jest to praca fizyczna polegająca na sprzątaniu różnego rodzaju obiektów – hal sportowych, szpitali, urzędów, szkół
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się myciem podłóg, wycieraniem kurzy, wynoszeniem odpadów, przecieraniem biurek itp.

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • pracowitość, zaangażowanie
  • dostępność od zaraz
  • czynne prawo jazdy kat,B
  • sumienność
  • znajomość języka angielskiego komunikatywnie
  • staranność
  • przyjazne nastawienie

Oferujemy:

  • opiekę polskojęzycznego rezydenta
  • wysokie wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę, początkowo podpisaną na 3 miesiące próbne
  • dla pracowników najrzetelniejszych możliwość przedłużenia okresu zatrudnienia
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych – pomoc przy tłumaczeniach, przygotowywaniu dokumentów lub zakładaniu konta w banku
  • dyspozycyjność od zaraz

Aplikacja:

Proszę o kontakt w wiadomości e-mail. CV oraz LM należy wysłać na adres:

Karolina Zdrojewska: karolina.zdrojewska@poczta.fm

ID ogłoszenia: 6925b40a5565c10a