4000-15000 PLN /mies. NOK

Oslo, praca w Norwegii na magazynie odzieżowym bez znajomości języka (bezpośrednio)

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 lipca 2018 01:33

Poszukiwany pracownik do stałej lub tymczasowej na magazynie odzieżowym znanych norweskich marek. Oferujemy legalną pracę w Norwegii bez znajomości języka norweskiego.

Praca od poniedziałku do soboty w godzinach od 9 do 17.

Obowiązki:
– kompletowanie,pakowanie i wysyłanie zamówień,
– pomoc w rozładunku dostaw i załadunku towaru,
– inne prace zlecane na bieżąco.

Wymagania:
– język angielski na poziomie komunikatywnym,
– dyspozycyjność od zaraz,
– sumienność, pracowitość, dokładność.
– nie wymagamy doświadczenia.

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie od zaraz,
– pomoc w wyrobieniu niezbędnych dokumentów,
– zorganizowane zakwaterowanie (płatne przez pracownika),
– przeszkolenie,
– pracę w przyjemnych warunkach.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikowanie się za pomocą formularza kontaktowego lub wysyłając zgłoszenie na nasz adres mailowy: hr@goldstech.com wpisując w tytule “Magazynier”.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 2795b43361f91959

1 odpowiedź na “Oslo, praca w Norwegii na magazynie odzieżowym bez znajomości języka (bezpośrednio)”

  1. Dzień dobry,
    Jestem zainteresowany podjęciem powyższej pracy. Przez ostatnie dwa lata prowadziłem sklep internetowy. Do moich obowiązków należało: obsługa platformy sklepowej, przyjmowanie zamówień, kontakt z dystrybutorami, obsługa magazynu tj. kontrola jakości produktów, przygotowanie przesyłek następnie ich wysyłka. Wcześniej przez osiem lat prowadziłem działalność usługową w sektorach: budowlany, stoczniowy, logistyczny (działania wspomagające pracę magazynów, komisjonowanie). Jestem osobą odpowiedzialną i sumienną. Świetnie radzę sobie w „pracy z ludźmi”, potrafię pozytywnie wpłynąć na współpracowników co na pewno przełoży się na efektywność prac całej grupy.
    Znajomość programów typu excel, word, adobe illustrator, archicad itp. Nie powinienem mieć również problemu z komunikacją w języku angielskim bądź niemieckim. Jestem dyspozycyjny od zaraz, szukam pracy na dłuższy okres czasu.
    Pozdrawiam

    dane kontaktowe tel: +48 609 004 407