do ustalenia NOK

Piaskarz – praca w Norwegii 2013 (piaskowanie elementów) – Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 grudnia 2012 02:41

Dla klientów ze Stavanger poszukujemy pracowników na stanowisko Piaskarz do pracy w Norwegii – praca przy piaskowaniu elementów platform wiertniczych. Szukamy osób z doświadczeniem na wymienionym stanowisku oraz umiejętności komunikowania się w języku angielskim.

Stanowisko: Piaskarz

Zadania:
– piaskowanie elementów platform wiertniczych

Wymagania:
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– prawo jazdy kat. B
– dyspozycyjność
– umiejętności adaptacyjne

Oferujemy:
– program wprowadzający do pracy
– załatwienie wszystkich formalności w celu podjęcia legalnej pracy
– atrakcyjne zarobki
– darmowe zakwaterowanie
– darmowy dojazd do pracy na ternie Norwegii

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV (koniecznie po angielsku) wraz ze zdjęciem.

Prosimy o złożenia aplikacji na naszej stronie internetowej www.dobra.no

Kontakt
Dobra Praca Sp z O.O Browarna 33 26-200 Końskie tel.: 0413728913

ID ogłoszenia: 79950c92801de9ae

2 komentarze na “Piaskarz – praca w Norwegii 2013 (piaskowanie elementów) – Stavanger”

  1. brygada budowlanców na 13 grudnia 2012 @ 10:15

    Witam!
    .Jestem głęboko zainteresowany pracą w Norwegi .Mam średnie
    wykształcenie ,ukończyłem Szkołę Żeglugi Śródlądowej w zawodzie
    monter kadłubów okrętowych, tak więc wszelkie zagadnienia dotyczące
    piaskowania ,malowania ,spawania i inne związane z tym przemysłem są mi
    dobrze znane.Jestem osoba doświadczoną , mam 40 lat,ustatkowaną(żona ,
    2 dzieci),nie palącą, w pełni dyspozycyjną, mogę podjąć pracę od
    zaraz.Nie jestem zainteresowany pracować już w Polsce mam tego dosyć w
    tym kraju nie ma przyszłości!! podaje mój tel.+48664-535-813

  2. Witam, jestem gotowy podjąć pracę. Ponieważ mieszkam w Skarżysku Kamiennej jestem chętny na spotkanie celem omówienia formy pracy i wynagrodzenia. Jestem pracowity i bez nałogów, chętnie podejmę naukę języka norweskiego, Znam angielski w stopniu podstawowym i komunikatywnym.Chciałbym chociaż na krótki czas np. wakacje (o ile nie na stałe) osiąść w Norwegii, dlatego szukam tam pracy. Posiadam prawo jazdy kat. B, wykształcenie wyższe zawodowe, studia studia informatyczne. Dodatkowo posiadam umiejętności w zakresie montażu stolarki okiennej. Posługuję się j. angielskim w stopniu komunikatywnym.
    Numer tel. 511006771 mail: tomek242@ymail.com