120/h brutto NOK

Praca Norwegia bez znajomości języka kierowca kat.B-dostawca pizzy od zaraz Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 listopada 2019 04:05

Restauracja włoska z Oslo zatrudni od zaraz kierowcę kat.B do rozwożenia pizzy. Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii bez znajomości języka przy dostarczaniu posiłków na wynos do klientów.

Stanowisko: Kierowca kat.B – dostawca pizzy

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: 120 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca dla kierowców kat.B na stanowisku dostawcy dań kuchni włoskiej – głównie pizzy oraz makaronów
  • pracownik będzie odpowiedzialny za utrzymywanie kontaktu z restauracją i rozwożenie dań zgodnie z listą
  • obowiązkiem będzie pobieranie opłaty kartą/gotówką, wydawanie paragonu

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • prawo jazdy kat.B oraz własny samochód
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego
  • zaświadczenie o niekaralności
  • gotowość do pracy po 18, w piątki i weekendy
  • optymizm
  • wysoka kultura osobista

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • płatne zakwaterowanie w wynajętych mieszkaniach
  • pracodawca zapewnia jedną pizzę na dzień pracy w formie obiadu
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pracodawca zapewnia zwrot kosztów za paliwo oraz ubezpieczenie a także naprawy serwisowe

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres dostępny poniżej:

mateusz.roguski@onet.pl

ID ogłoszenia: 1285dc678de614bd