do uzgodnienia NOK

Praca Norwegia bez znajomości języka sprzątanie po remontach od zaraz Askim

  • Miasto: Askim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2015 03:15

Oferujemy pracę w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań po remontach. Zatrudnienie w Askim dla pracowników fizycznych bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka po remontach

Miejsce zatrudnienia: Askim, Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • Poszukiwane osoby będą pracować w ekipie sprzątającej wchodzącej do mieszkań po remontach i wykończeniach wnętrz.
  • Zadania wykonywane przez zespół to odkurzanie powierzchni specjalnymi odkurzaczami, usuwanie zabrudzeń po farbie, wycieranie kurzy, polerowanie szafek, mycie podłóg, itp.

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku angielskim
  • odpowiedzialność
  • dokładność
  • zdolność do pracy w zespole
  • dynamiczne tempo pracy

Zapewniamy:

  • bardzo szczegółowe wprowadzenie w obowiązki
  • pracę od zaraz
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania i dopełnieniu kwestii formalnych
  • bardzo dobre warunki na miejscu
  • pomoc polskiego rezydenta
  • transport wewnętrzny

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia z dokładnym opisaniem umiejętności oraz posiadanym doświadczeniem na adres:

  • michal.korzybski@onet.eu

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękuję.

Michał Korzybski

ID ogłoszenia: 93555d3249ed8d6e

1 odpowiedź na “Praca Norwegia bez znajomości języka sprzątanie po remontach od zaraz Askim”

  1. dawid.kacynel na 24 sierpnia 2015 @ 13:31

    Witam jestem zainteresowany Pańską ofertą pracy, chciałbym się dowiedzieć czy oferta jest aktualna oraz jak wygląda proces rekrutacji?