Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

do ustalenia NOK

Praca Norwegia na magazynie bez języka zbieranie-pakowanie zamówień Bergen

 • Miasto: Bergen
 • Kraj: Norwegia
 • Opublikowany: 14 kwietnia 2014 00:52
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca Norwegia na magazynie bez języka zbieranie-pakowanie zamówień Bergen

Opis

Sklep wysyłkowy z Bergen zatrudni magazyniera do pracy w Norwegii przy zbieraniu zamówień i pakowaniu. Oferta na magazynie bez znajomości języka norweskiego. Wymagana co najmniej dobra znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy: Bergen
Zarobki: do ustalenia
Stanowisko: pracownik magazynu

Zadania:
– praca polega na zbieraniu zamówień na magazynie w systemie głosowym (j. angielski) oraz po skompletowaniu całego zamówienia jego zapakowanie do wysyłki dla klienta końcowego
– do obowiązków może należeć również obsługa dostaw tj. rozkładanie towaru na regały magazynowe

Wymagania pracodawcy:
– znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym również w piśmie
– doświadczenie na stanowisku magazyniera co najmniej 2 lata (udokumentowane)
– umiejętność obsługi komputera
– elastyczność, dokładność, umiejętność pracy w grupie
– wymagane zaświadczenie o niekaralności
– gotowość do szybkiego podjęcia pracy

Oferujemy:
– zatrudnienie na norweskich warunkach z dobrym wynagrodzeniem (do negocjacji)
– umowę na okres próbny 3 miesiące z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony
– pomoc prawno-administracyjną
– wsparcie przy szukaniu mieszkania w Norwegii
– możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

Osoby gotowe do podjęcia pracy od zaraz oraz spełniające nasze wymagania uprzejmie prosimy o wysłanie swojej aplikacji drogą elektroniczną. Rekrutacja na stanowisko „Lagerarbeider Bergen 05/2014” aktywna będzie do końca kwietnia. Pracodawca nie zapewnia dojazdu do Norwegii – start pracy od maja.

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutacje nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia.

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 390534ad4f33c196

Linki sponsorowane

5 komentarzy na “Praca Norwegia na magazynie bez języka zbieranie-pakowanie zamówień Bergen”

 1. Witam
  Jestem młodym 21 letnim mężczyzna . Znam angielski w dobrym stopniu a także norweski w podstawowym (posiadam certyfikat ) , mam także uprawnienia na wózki widłowe . Jestem gotowy na wyjazd od razu własnym samochodem . Chce wyjechać do norwegi na stałe i ta praca by mi w tym bardzo pomogła . Pozdrawiam i czekam na pozytwynę rozpatrzenie mojej kandydatury .
  piwqu93@gmail.com

 2. Witam,

  Mam 25 lat i poszukuje pracy na magazynie. Posiadam uprawnienia na wózki widłowe od dwóch lat cały czas ich używam. Jestem osobą odpowiedzialna, punktualną i sumienna. Szukam pracy na dłuższy okres czasu a nawet na stałe. Ukończyłem obecnie kurs języka norweskiego, natomiast w języku angielskim posługuje się w stopniu komunikatywnym. Posiadam wszystkie pozwolenia norweskie ( numer personalny, karta podatkowa, konto w banku itp). Jeżeli są państwo zainteresowani moją kandydatura proszę o kontakt 0048 727 421 574 lub orent2@o2.pl

  Pozdrawiam
  Łukasz

 3. misiek00.88 na 16 kwietnia 2014 @ 12:31

  Witam. Szukam pracy w Norwegii, mam doświadczenie w pracy w magazynach przy zbieraniu zamówień przez okres dwóch lat w Holandii. Rozmawiam komunikatywnie po angielsku, jestem bez nałogów, szybko się uczę i przystosowuję do nowych warunków. Mój numer kontaktowy 0031 633 690 715, email misiek00.88@tlen.pl

 4. Dominik.84 na 16 kwietnia 2014 @ 20:20

  Witam,
  w odpowiedzi na Państwa ofertę chciałbym przedstawić swoją kandydaturę.
  Mam 30 lat i duże doświadczenie w pracach na magazynie. przez ostatnie 7 lat pracowałem dla niemieckiej firmy , gzie uczestniczyłem w wielu międzynarodowych szkoleniach dotyczących logistyki magazynowania. W tej firmie przeszedłem wszystkie stanowiska na magazynie, od operatora wózka przez brygadzistę po koordynatora. Posiadam Licencje na wózki widłowe, prawo jazdy Kat.B (dysponuje własnym samochodem). Jestem osobą bez nałogów, sumienną, uczciwą, i komunikatywną. Znam język angielski na poziomie komunikatywnym oraz podstawy niemieckiego. Szybko się uczę.
  Jeśli są Państwo zainteresowani moją osobą proszę o kontakt. Mogę przesłać CV w j. angielskim lub polskim.
  Pozdrawiam
  Dominik Nicieja
  tel: +48 691 763 384
  e mail: dominiknicieja@gmail.com

 5. Witam.
  Chciałbym przedstawić swoją kandydaturę, mam doświadczenie w pracy na magazynach na systemie (voice system) , pracowałem Wielkiej Brytanii, w tym kierunku posiadam uprawnienia na wózki widłowe,także prawo jazdy B, C, C+E, także ADR- cysterny. Nie mam problemu z obsługą komputera, porozumiewam się w języku angielskim. Jestem osobą pracowitą, bez nałogów sumienną, pracę wykonuję na wysokim poziomie

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.