174,60/h NOK

Praca Norwegia produkcja-montaż elektroniki bez znajomości języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 września 2014 03:04

Fabryka elektroniki z Oslo poszukuje pracowników bez znajomości języka do pracy w Norwegii na produkcji, montażu modułów. Oferta tymczasowa na okres 4 miesięcy z możliwością prolongaty.

Stanowisko: pracownik produkcji (montaż)
Miejsce pracy: okolice Oslo
Zarobki: 174,60 NOK brutto/h
Liczba stanowisk: 6

Obowiązki:
Praca w zakładzie produkcyjnym przy taśmie montażowej polegająca na składaniu kolejnych elementów elektroniki zgodnie z etapem produkcyjnym (różne etapy = różne obowiązki). Końcowym zadaniem jest kontrola jakości produktu, oraz pakowanie. Pracownik przejdzie odpowiednie szkolenie wprowadzające (prowadzone w j. angielskim).

Wymagania:
– dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na rozumienie poleceń oraz swobodną wypowiedź
– mile widziane doświadczenie w produkcji montażu elektroniki, sprzętu RTV-AGD
– doświadczenie w krajach skandynawskich będzie dużym atutem
– poszukujemy osób uczciwych, godnych zaufania, pracowitych i bez nałogów

Oferujemy:
– zatrudnienie zgodnie z norweskim prawem na podstawie umowy tymczasowej
– praca w pełnym wymiarze godzin z możliwością wyrobienia nadgodzin (płatnych dodatkowo)
– pomagamy w znalezieniu taniego i komfortowego miejsca zamieszkania w Oslo (sugerujemy wspólny wynajem przez kilku pracowników).
– zapewniamy pełne wsparcie przy formalnościach na miejscu

Nr. ref.: pr/081/2014

Każda osoba podejmująca zatrudnienie w naszej agencji będzie zobowiązana do osobistego podpisania umowy w Gdańsku z naszym przedstawicielem dnia 18, 19 lub 25 i 26 września. Zatrudnienie od października – prosimy nie wysyłać zgłoszeń po tym terminie.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule pr/081/2014

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

ID ogłoszenia: 91154162fb5f0b05

1 odpowiedź na “Praca Norwegia produkcja-montaż elektroniki bez znajomości języka Oslo”

  1. grzegorz1975 na 15 marca 2017 @ 21:52

    Witam,
    jestem zainteresowany pracą .Mój tel 668275826/
    Pozdr