5400 miesięcznie NOK

Praca Norwegia w Skien dla kobiet od stycznia 2016 jako opiekunka dziecięca

  • Miasto: Skien
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 października 2015 23:36

Rodzina norweska ze Skien szuka opiekunki dziecięcej w charakterze au pair ze znajomością języka angielskiego. Norwegia praca w opiece nad dziećmi od stycznia 2016 roku.

Stanowisko: Opiekunka dziecięca

Miejsce zatrudnienia: Skien, Norwegia

Zarobki: 5400 miesięcznie NOK

Termin: od stycznia 2016

Obowiązki:

  • praca u rodziny norweskiej przy opiece nad dwójką dzieci w wieku 2 i 6 lat
  • przygotowanie jedzenia dla dzieci
  • wspólne zabawy oraz spacery
  • zasypianie dzieci
  • pomoc w obowiązkach domowych

Oczekujemy:

  • wiek pomiędzy 18 a 29 lat
  • chęć do nauki nowych rzeczy
  • możliwość wyjazdu na 12 miesięcy
  • brak nałogów
  • umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim i chęć do nauki języka norweskiego
  • posiadanie praktycznego doświadczenia w pracy z dziećmi
  • osoba aplikująca nie może być zamężna ani posiadać dzieci

Oferujemy:

  • zapewnione ubezpieczenie
  • pracę na 12 miesięcy
  • bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w domu norweskiej rodziny
  • zapewniony opłacony kurs języka norweskiego o wartości 7800 NOK rocznie
  • zapewnione bezpłatne przeloty z Polski do Norwegii i z Norwegii do Polski

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo na adres:

  • info@prowork.com.pl
źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-24cfa8/

ID ogłoszenia: 712561256280a82f