Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

do uzgodnienia NOK

Praca w Norwegii dla pary od października lub listopada 2013 (szukamy)

  • Miasto: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 lipca 2013 03:33
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca w Norwegii dla pary od października lub listopada 2013 (szukamy)

Opis

Ogłoszenie z kategorii szukam pracy w Norwegii dla pary od października lub listopada 2013. Preferowane stanowiska to praca na produkcji, magazynie, w ogrodnictwie lub przy sprzątaniu.

Ja oraz mój partner planujemy przeprowadzić się na początku października do Norwegii. Z chęcią już teraz podjęlibyśmy pracę za granicą niestety dopiero na wrzesień jest zaplanowana obrona mojej pracy inżynierskiej (na kierunku Architektura Krajobrazu), dlatego do tego czasu musimy pozostać w kraju.

Mamy zamiar osiedlić się w Skandynawii na stałe. Jesteśmy osobami bardzo pracowitymi i wytrwałymi w dążeniu do celu. Na przestrzeni ostatnich 6 lat pracując w jednej korporacji przeszłam drogę od pracownika produkcji, po prawą rękę kierownika (dziś piastuję to stanowisko). Mój partner posiada doświadczenie w handlu, pracy na magazynie oraz produkcji. Naturalnie znamy swoją wartość, ale nie mamy wygórowanych oczekiwań dotyczących zarobków oraz dodatkowych świadczeń.

W idealnym scenariuszu udałoby nam się znaleźć pracę u jednego pracodawcy. Możemy pracować zarówno na produkcji, magazynie, w ogrodnictwie, handlu, przy sprzątaniu, moglibyśmy również opiekować się starszą osobą ponieważ mamy wiele empatii i szacunku dla osób starszych.

Nasz język angielski jest komunikatywny, ale mamy w planach go podszkolić, mamy nadzieję również przyswoić podstawowe norweskie zwroty.

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt drogą mailową: zuziawietrzniak@gmail.com

Pozdrawiam, Anna(25), Damian (27)

     

ID ogłoszenia: 98351d45bf161dcb

Linki sponsorowane

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez zuziawietrzniak

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez zuziawietrzniak »