do uzgodnienia NOK

Praca w Norwegii na budowie dla cieśli konstrukcyjnego Bergen j. angielskim

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 października 2015 01:09

Firma budowlana z Bergen poszukuje wykwalifikowanych budowlańców – cieśli konstrukcyjnych do podjęcia pracy w Norwegii przy budowie domów o konstrukcji szkieletowej oraz przy wykończeniach.

Welltoc Sp. z o.o. jest filią brytyjskiej firmy Welltoc LTD zajmującej się doradztwem personalnym (Nr licencji 12418)

Poszukuje pracownika na stanowisko
Cieśla Konstrukcyjny z podstawowym j. angielskim

Miejsce pracy :

Norwegia

Obowiązki :

Budowa domów drewnianych o konstrukcji szkieletowej oraz prace wykończeniowe.

Wymagania :
• Doświadczenie zawodowe jako cieśla – minimum 5 lat, dokumenty poświadczające kwalifikacje będą mile widziane
• Umiejętność obsługi narzędzi
• Język angielski na poziomie podstawowym
• Dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy od zaraz

Oferujemy :

Przed wyjazdem w Polsce :

W trakcie procesu rekrutacji zapewniamy wszystkim kandydatom pomoc konsultanta Welltoc w przygotowaniu wymaganych dokumentów aplikacyjnych. Kandydaci mogą liczyć na szczegółową prezentację warunków zatrudnienia, prowadzoną przez przedstawiciela. Konsultant Welltoc pomoże w załatwieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy w Norwegii.

W Norwegii :
• Legalne zatrudnienie na czas nieokreślony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
• Stawka gwarantowana zgodna z norweskimi standardami i norweskim prawem pracy. Wysokość wynagrodzenia uzależniona od posiadanych kwalifikacji i umiejętności.
• Możliwość długoterminowej współpracy
• Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy
• Pomoc z znalezieniu zakwaterowania w Norwegii
• W wyniku zatrudnia w oparciu o norweską umowę pracy pracownikom przysługują inne świadczenia jak np. : pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci i.t.p
Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV w języku polskim lub angielskim wraz z podaniem w temacie wiadomości: NR REF 016 do biura Welltoc na adres e-mail: joanna.warchol@welltoc.com

Termin składania aplikacji: Październik 2015

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

ID ogłoszenia: 189561b6bcbca204

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Welltoc Sp. z o.o.

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Welltoc Sp. z o.o. »