150/h brutto NOK

Praca w Norwegii od zaraz na magazynie art. zoologicznych bez języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 listopada 2017 17:42

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz na magazynie z artykułami zoologicznymi. Oferta z Oslo dla Polaków bez znajomości języka norweskiego przy zbieraniu zamówień oraz zadaniach fizycznych związanych z rozładunkiem i załadunkiem towarów.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Zarobki: stawka godzinowa w wysokości 150 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie umowy: od zaraz

Obowiązki:

  • praca w Norwegii na magazynie hurtowni z artykułami zoologicznymi
  • kompletowanie towarów i ich pakowanie
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego

Oferujemy:

  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • doświadczenie
  • zdolność do porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
  • wytrzymałość
  • dobre zdrowie
  • brak nałogów
  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w Norwegii od zaraz
  • płatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 4000 NOK miesięcznie plus media
  • umowę na czas określony z opcją przedłużenia
  • atrakcyjne zarobki
  • dodatki
  • wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do 15 listopada 2017.

Pierwszy wyjazd zaplanowany jest w drugiej połowie listopada. W tytule maila proszę wpisać: „Magazynier, Oslo + imię i nazwisko”

e-mail: soknadansatte2018@fastem.com

ID ogłoszenia: 48959fde3f90f44b

1 odpowiedź na “Praca w Norwegii od zaraz na magazynie art. zoologicznych bez języka Oslo”

  1. Mariusz_87 na 6 listopada 2017 @ 11:15

    Jestem zainteresowany. Zgłoszenie już wysłane na e-maila