do ustalenia NOK

Praca w Norwegii przy remontach od zaraz malarz, glazurnik budowa Nordland

  • Miasto: Nordland
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 stycznia 2014 02:34

Firma remontowa z Nordland poszukuje pracowników budowlanych (malarz, glazurnik) do pracy w Norwegii przy remontach od zaraz. Pracodawca oczekuje doświadczenie zawodowego oraz znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik budowlany
Miejsce pracy: Leirfjord (Nordland)
Zarobki: do ustalenia

Zadania:
– różnego typu prace budowlane związane z remontami mieszkań i obiektów przemysłowych
– prace związane z malowaniem ścian, elewacji
– układanie kafelków – glazura, terakota
– inne prace związane z przygotowaniem powierzchni (tynkowanie, szpachlowanie, gruntowanie)

Wymagania:
– doświadczenie budowlane – warunek konieczny
– znajomość języka norweskiego (wymagana)
– mile widziane własne auto
– atutem będzie posiadanie doświadczenia w krajach skandynawskich

Oferta:
– praca na warunkach norweskich przez legalnie działającą firmę
– zapewnione narzędzia do pracy
– atrakcyjne zarobki, możliwość pracy nadgodzinowej

Oferta wyłącznie dla osób ze znajomością języka norweskiego!

Jak aplikować?

Einmo Service AS 8890 LEIRFJORD Kontakt: Bent Einmo, +47 918 59 667

E-mail na który należy przesyłać aplikacje: einmo@online.no

ID ogłoszenia: 36952e5a491c1970

3 komentarze na “Praca w Norwegii przy remontach od zaraz malarz, glazurnik budowa Nordland”

  1. Witam
    Mam 20 lat, w tym roku skonczylem technikum samochodowe oraz zdalem mature i poszukuje pracy w Norwegii. Jestem mlody, ambitny, pracowity i chetnie podejme prace od zaraz. Jezyk angielski znam w stopniu komunikatywnym dobrym oraz zaczynam uczyc sie jezyka norweskiego. Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy. Jestem chętny do wyjazdu od zaraz, szybko sie ucze i chetnie podjalbym sie tej pracy. Dorywczo (w wekendy oraz we wakacje) pracowalem na roznego rodzaju budowach wiec doswiadczenie posiadam.
    Posiadam rowniez prawo jazdy kat. B. Jeśli byliby panstwo zainteresowani moja oferta, czekam na odpowiedz:
    telefon: 788136646
    email: piotreeek_k2@op.pl
    Pozdrawiam

    • orzel654321 na 31 stycznia 2014 @ 20:36

      Witam
      Jestem zainteresowany wasza oferta pracy pracowalem przy wykonczenich przez 4 lata w polsce i za granica glownie malowania gladzie regipsy. posiadam silna motywacje do pracy na tym stnowisku.mozliwosc wyjazdu od zaraz.pozdrawiam i prosze o kontakt:mateusz.orlowski@opoczta.pl

  2. KrzysztofK1205 na 15 lutego 2014 @ 17:37

    Witam posiadam duże doświadczenie w pracach budowlanych przez okres 2 lat pracowałem w Norwegi jako płytkarz murarz tynkarz miałem duży zakres prac budowlanych murowałem kominy tynkowałem robiłem mebramy murowałem klinkierem i robiłem wykończenia posiadam prawo jazdy kat B jestem uczciwy rzetelny i bardzo dokładny podaje kontakt krzysztofkaczmarski120577@o2.pl lub numer tel .+48723698855 pozdrawiam .