Do negocjacji NOK

Produkcja praca w Norwegii w przetwórni rybnej przy filetowaniu bez języka

  • Miasto: Brandasund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 kwietnia 2014 00:27

Przetwórnie rybne z Brandasund i Bremnes zatrudnią pracowników na produkcje. Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego przy filetowaniu ryb.

Stanowisko: Fileciarz ryb

Nr ref.: Fil/NOR/04.2013

Lokalizacja: Brandasund lub Bremnes, Norwegia

Zarobki:  obowiązuje stawka godzinowa od 157 nok /godz. brutto

Opis zadań:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadać za zadania na linii produkcyjnej.
  • Obowiązkiem będzie filetowanie ryb.

Oczekiwania:

  • obowiązkowe aby podjąć tę pracę jest znajomość komunikatywna języka angielskiego
  • posiadanie przynajmniej rocznego udokumentowanego doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • doświadczenie w pracy przy filetowaniu ryb
  • możliwość zabrania własnego auta
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • wykształcenie zawodowe- kierunkowe
  • atutem będzie doświadczenie w pracy w Norwegii

Oferta:

  • umowę na norweskich warunkach podpisaną z firmą Adecco Norge AS
  • pracę przynajmniej na okres 3 miesięcy
  • pracownicy mogą skorzystać z zamieszkania proponowanego przez Adecco za 2500 NOK na dwa tygodnie- jednak mogą znaleźć sobie zamieszkanie samodzielnie.
  • Praca zapewniona na ok 4-5 dni w tygodniu od 8 do 16, możliwe również inne zmiany
  • w zależności od potrzeby możliwość wypracowywania godzin nadliczbowych – płatnych zgodnie z Norweskim prawem pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające kryteria postawione przez pracodawcę zapraszamy do przesyłania CV w języku angielskim oraz polskim na adres:

aleksandra.guga@adecco.com z dopiskiem: Nr Ref.: Fil/NOR/2014

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami

ID ogłoszenia: 22653468891cdf14