134,20 brutto/h + zakwaterowanie NOK

Sezonowa praca Norwegia przy sadzonkach dla studentów od czerwca 2015 Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 lutego 2015 18:47

Szkółka leśna z Lillehammer poszukuje studentów do sezonowej pracy w Norwegii na wakacje przy pielęgnacji sadzonek od czerwca 2015 do końca sierpnia. Ogłoszenie adresowane do osób z minimum komunikatywną znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Miejsce pracy: Lillehammer
Zarobki: 134,20 NOK brutto/h
Liczba miejsc: 20
Początek zatrudnienia: II połowa czerwca 2015
Umowa: tymczasowa na 10 tygodni
Zakwaterowanie: zapewnione bezpłatne

Zadania:
– pielęgnacja sadzonek drzewek iglastych
– przycinanie suchych gałązek
– nawożenie, szczepienie, podlewanie z zachowaniem odpowiedniej wilgotności gleby
– przesadzanie, mikoryzacja, przygotowanie sadzonek do odsprzedaży
– inne prace pomocnicze

Wymagania:
– status studenta lub ucznia (ważna legitymacja)
– wiek powyżej 18 lat
– mile widziani studenci uczelni o profilu rolniczym
– dyspozycyjność od 15-go czerwca do końca sierpnia
– minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego (weryfikacja)

Oferujemy:
– zatrudnienie na norweskich warunkach
– minimum 6 godzin pracy dziennie 5 dni w tygodniu
– bezpłatne zakwaterowanie w urządzonych domkach
– dobre warunki płacowe
– darmowe ubezpieczenie na cały okres pracy
– możliwość wykupienia pełnego wyżywienia na miejscu (ok 160 NOK za dobę)
– atrakcyjna forma pracy sezonowej i możliwość połączenia jej z wypoczynkiem wakacyjnym Norwegii

Osoby wypełniające formularz prosimy o powołanie się na serwis norwegia.pracabc.pl

Kandydaci spełniający podane wymagania, i akceptujący warunki zatrudnienia na stronie:

http://bit.ly/19WiKsj (wielkość liter ma znaczenie)

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „Praca w Leśnictwie Lillehammer wakacje 2015”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 32654d23aed71902

10 komentarzy na “Sezonowa praca Norwegia przy sadzonkach dla studentów od czerwca 2015 Lillehammer”

  1. podana strona do zarejestrowania nie działa..

  2. Szanowny Pan/Pani,

    Jestem zainteresowany podjęciem pracy u Państwa, nawet do końca września. Mam 19 lat, studiuję. Jestem młodą, silną osobą, zdecydowaną na podjęcie pracy, bez nałogów. Pracowałem już ponad 12h dziennie, również w nocy. Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 (intermediate).

    Byłbym przeogromnie szczęśliwy, gdyby Państwo skontaktowali się ze mną. Mój nr tel.: 605 193 332, mail: mati1995.k@gmail.com. W razie nie odebrania przeze mnie telefonu, oddzwonię w ciągu paru godzin.

    Z poważaniem

  3. Piotrek848 na 19 marca 2015 @ 12:42

    Wiitam , wraz bratem jestesmy zainteresowani pracą przy pielęgnacji sadzonek . Mamy po 30-lat nie jestesmy studentami . Młodzi , zwinni bez nałogów , własny transport ,angielski w stopniu podstawowym komunikatywnym . Wczesniej prcowalismy przy sadzonkach , sadzenie lasów iglastych , lisciastych . Prosze o kontakt e-mile : mor_84@o2.pl

  4. Witam mam 29 lat silny sprawny fizycznie sumienny bez nałogów. J.ang. podstawowy, nie jestem studentem ,jeśli to nie jest warunek konieczny , proszę o kontakt tel.kom. 690301200 e-mail k.drahuszczak@wp.pl .
    Pozdrawiam

  5. 5mlodych na 25 marca 2015 @ 17:42

    Witam.

    Jesteśmy 3 lub 4 osobową grupą wysportowanych 18-letnich uczniów regularnie uprawiających sport. Pragniemy na wakacjach pojechać samochodem do pracy na terenie Norwegii. Oprócz pracowicie spędzonego czasu chcielibyśmy zwiedzić trochę kraju, więc jesteśmy bardzo poważnie nastawieni na temat pracy od której zależy nasz wyjazd. Potrafimy posługiwać się angielskim w stopniu komunikatywnym, każdy z nas pracował już z roślinami w ogrodzie, oraz będziemy posiadać wspomniany samochód na terenie Norwegii.
    Bylibyśmy bardzo szczęśliwi, gdyby państwo się z nami skontaktowali. Numer kontaktowy do nas : 668258649, lub e-mail : konrad_rzeszow@poczta.fm
    Pozdrawiamy gorąco

  6. Jesteśmy dwójką młodych energicznych ludzi, którzy poszukują pracy. Obecnie studenci.Jesteśmy osobami zorganizowanymi, zdyscyplinowani oraz mamy silna motywację do pracy. Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 i B2.
    prosimy o kontakt: happykamil@op.pl

  7. Witam jestem 19 letnią maturzystką jestem gotowa do pracy od czerwca do końca sierpnia. Szybko się uczę, znam angielski, jestem bardzo wytrzymała fizycznie i psychicznie jestem pracowita oraz bardzo zmotywowana. Proszę o odpowiedź bardzo zależy mi na dostaniu tej pracy
    tel. 792-759-755
    email yukkae@gmail.com
    Pozdrawiam

  8. Witam. Jestem zainteresowany oferta pracy wraz z kolega. Jestesmy tegorocznymi maturzystami.Posiadamy wazne legitymacje do konca wrzesnia. Dodatkowo odbywalem 3 miesieczny staz na szkolce we Francji(z ocena bardzo dobra). Ukonczylismy technikum lesne. Proszę o kontakt emailowy.
    Karol_lenkiewicz@o2.pl

  9. Witam jestem zainteresowany pracą 🙂
    Posiadam prawo jazdy kat B
    Angielski dobry 🙂
    Kontakt:504-902-055

  10. witam 4 osobowa grupka jesteśmy zainteresowani państwa ofertą prosimy o kontakt pod numerem 791549974