185.00 NOK

Technik chłodnictwa – Norwegia praca na budowie w Stord

  • Miasto: Haugesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 marca 2015 13:42

Koncepcja – agencja pracy za granicą dla klienta w Stord rekrutuje Polskich pracowników do pracy w Norwegii na budowie na stanowisku technika chłodnictwa. Zadania związane z instalowaniem systemów chłodniczych, serwisowaniu, montażu rur.

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Od ponad 10 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Dla jednego z naszych norweskich klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik chłodnictwa – Norwegia

Miejsce pracy: Norwegia, Stord

Obowiązki:
• Instalowanie systemów chłodniczych,
• Montowanie rur,
• Serwisowanie urządzeń chłodniczych,

Wymagania:
• Dobra znajomość j. angielskiego lub norweskiego – język będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej,
• Doświadczenie zawodowe min. 4 lata,
• Pozytywne referencje od poprzednich pracodawców,
• Umiejętności spawalnicze,

Norweski pracodawca oferuje:
• Umowę o pracę,
• Pracę na pełny etat,
• Wynagrodzenie: 185 NOK/h brutto,
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
• Pomoc w zorganizowaniu odpłatnego zakwaterowania.

Sposób aplikowania:

CV w języku angielskim wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe (referencje lub numery telefonów do poprzednich pracodawców) prosimy przesłać na adres e-mail: norwegia@koncepcja.eu koniecznie z adnotacją w temacie maila: „technik chłodnictwa – Norwegia”.

Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 45554fdc01f77953